Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ciekawskaa

Podobają mi się mężczyźni po 50tce

Polecane posty

Cześć,

Słuchajcie jest taka sprawa, proszę nie oceniać mnie pochopnie tylko wysłuchać co mam do powiedzenia. Mam 16 lat, aktualnie jestem w związku z o dwa lata starszym chłopakiem. Problem jest taki, że chyba tego nie czuję. On nie ma żadnego praktycznego planu na życie, nie czyta wartościowych książek, zero interesujących poglądów. Lubi piłkę nożną i gry komputerowe, no totalne dno. Oprócz tego podoba mu się styl luźny, proste dziewczyny (toteż pogawędki filozoficzne nawet nie mają miejsca). Znamy się krótko a ja już mam dość. Zauważyłam od jakiegoś czasu, że tak naprawdę podobają mi się mężczyźni mocno ode mnie starsi. Tak naprawdę, w wieku mojego taty. Czy to normalne? Mój ojciec nie jest człowiekiem biznesu, a mnie to tak strasznie pociąga. Gdy widzę kogoś na ulicy w garniturze, z teczką w ręku to mam ochotę umrzeć. Nie wiem co robić, czy to kwestia dojrzewania? Każda z moich koleżanek jest pod tym względem jest prosta. Na dodatek już kilka lat temu miałam sytuacje gdy podkochiwałam się w nauczycielu. ... mam ochotę sobie strzelić w ten durny łeb. Niech ktoś mi powie czy ma podobnie, nikomu o tym nie mówiłam.  Dochodzę do wniosku, że najbardziej w mężczyznach pociąga mnie ich wykształcenie, wiedza, lubię i szanuję ludzi o szerokim spojrzeniu na otaczający nas świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redytor555
7 minut temu, Rescator555 napisał:

Po 50-tce zaczynają się problemy z prostatą. Wzwód już jest niepełny, czasami w ogóle nie dyga. Kłopoty z ciśnieniem, cholesterolem, czasem zdarza się piardnąć niechcący bo zwieracze już nie te. Zęby też się sypią, trzeba dużo na dentystę wydawać. Weź to pod uwagę.

Znowu tu jesteś podszywko? Kto Ciebie dziś zapinal: listonosz, hydraulik czy może twój kundel? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Icran_ napisał:

To forum dla osób pelnoletnich.

Chyba nie, skąd ten pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Icran_ napisał:

a jakoś tak kojarzę z pierwszych wejść..

moze to tylko ero dotyczy?..

Ogólnie, biorąc pod uwagę poziom coponiektórych wypowiedzxi tutaj, i tak powinno być, jeśli nie jest.

Czytanie tu grozi dzieciom trwałymi szkodami na psychice.

Chyba tylko ero; w regulaminie nie ma zresztą niczego nt. wieku. 

Wątek i tak jest pewnie zmyślony. Ale gdyby nie był, młoda odrzuciłaby Twój argument z łatwością. Młodzież... 😉

Wiadomo, że grozi; nie tylko dzieciom.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LittleWing

Ogólnie powiem tak, wątek nie jest zmyślony, nie sądziłam nawet, że można mnie o to posądzać, podobno jest to popularne wśród osób w moim wieku. Na to forum praktycznie nie wchodzę, to prawda, że może szkodzić młodszym osobom, nie zaprzeczam. Dlatego założyłam konto jedynie po to aby się tym z wami podzielić, do psychologa nie zamierzam z tym iść, wychodzę z założenia, że albo samo przejdzie, albo mówi się trudno, najwyraźniej tak ma być. Wystarczy już, że chodzę do psychiatry co osobiście uważam za poniekąd zbyteczne. Wracając do tematu, tak czy siak dzięki, że komuś się chciało coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×