Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kafeforum

Co z tymi zdradami w końcu jest, czego szukacie...

Polecane posty

Temat mi bardzo dobrze znany, ona bardzo grzeczna, ładna, zgrabna, zaradna, dom zadbany, rozrywkowa, z poczuciem humoru. 

On cechy podobne z tym, że przystojny i męski, w dodatku bardzo okazuje, że ją kocha, w każdym razie przytula, dotyka, głaszcze, dba...a kochanka od kilku lat na boku. To ani nawet moja sprawa, ani to ważne dla mnie nie jest ale zrozumieć sensu tego nie mogę. Z kochanką to prowadzone jest prawie, że drugie życie, bo tam chyba uczucie jest. Czego tak naprawdę się szuka lub czego brakuje, że mężczyzna zaczyna szukać innej na boku? Co by Was popchnęło? Co wg Was czuje do jednej czy drugiej? Nie mogę takich sytuacji zrozumieć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kafeforum napisał:

Co z tymi zdradami w końcu jest, czego szukacie...
Co wg Was czuje do jednej czy drugiej? Nie mogę takich sytuacji zrozumieć  

Miłość prawdziwą, pobożną, Lecz zakłamanie nieszczerą,
przez to, że zakłamanie nieszczerą, to tą miłość może czuć  prawdziwie wewnętrznie,
ale NIE będzie jej prawdziwie praktykował:
youtube.com/watch?v=Blvwh4jz4_g
youtube.com/watch?v=r35Nf6dGMe4

youtube.com/watch?v=CMfRcqShP2g
youtube.com/watch?v=sAME4U1GNYM
youtube.com/watch?v=zlWop3StRKI

 

co Bóg i Biblia na to:
youtube.com/watch?v=aXQlWGqFYzc

pinterest.com/pin/223561568991809943/

+psychiatria:
pinterest.com/pin/748793875539008363/

a Tutaj Encyklopedia:
en.wikipedia.org/wiki/Cuckquean

Cytat

Cuckquean 
In evolutionary biology, the term is also applied to females who are investing parental effort in offspring that are not genetically their own
Cuckqueanry as a fetish

A cuckquean fetishist is aware of her spouse's activity, sometimes actively encouraging it, and derives sexual pleasure from it.[5] Among some fetishists, the cuckquean's humiliation or victimization is a major element of the paraphilia.[6]
Kobiety Kochają Dramę i masochizm:

In the fetish cuckqueaning subculture, the male takes on the role of being sexually dominant, while the female takes on a submissive role. The wife usually only becomes involved with the man or his lover when he permits it—sometimes remaining altogether celibate.

inne odpowiedzi:
a Sister Wife

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×