Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ankaxxx91

Eksmisja I splata

Polecane posty

Mieszkam w domu jednorodzinnym na parterze z mężem, dzieckiem i mamą, brat z rodziną mieszkają na piętrze. Moja mama ma 1/3 domu , ja 2/3, brat zrzekl się domu na rzecz dzialki budowlanej( z mama zrzeklysmy się dzialki), z bratową nie da się żyć, nie sprząta wspólnego wejścia,  trzaskanie drzwiami,  głośne tupanie, wystawianie klatki z chomikami na noc na korytarz przy schodach,spraszanie dzieci, te biegają, wrzeszczą (7 dzieci), na zwrócenie uwagi slysze:nie przesadzaj,  zamknij drzwi l, nie ma ciszy nocnej i znowu zaczynasz. Pyskuje do mojej mamy, obgaduje przy sąsiadach i dlatego z nami nie gadają, pies szczeka az w uszach dzwoni jak ktoś wchodzi i schodzi po schodach, dzieck spać nie moze. Chcemy się ich pozbyć, miał ktoś taka sytuację? I jeszcze jedno:jeśli brat wyremontowal 10 lat temu pietro na mieszkanie i zrzekl się części domu czy będę musiała mu coś płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wziął działkę ale się nie wyprowadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają się budować, niestety papierologia i pozwolenia wszystko trwa, dopiero na jesień. Święty by z nimi nie wytrzymal pod jednym dachem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×