Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dzień dobry

Takie pytanka mam. Po jakim czasie poronieniu (łyżeczkowaniu) jest się Płodnym? Lub czy się jest płodnym od tego zacznijmy. I kiedy może się pojawić miesiączką. Czekam 31 dzień i cisza narazie :/. Z góry dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było to kontrolować , np. przez sprawdzanie poziomu lh. Można kupić (zamówić z netu) taki tester/ komputer płodności. Ja korzystam z Afrodyta Smart i jest bardzo spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
10 godzin temu, Adi241678 napisał:

Dzień dobry

Takie pytanka mam. Po jakim czasie poronieniu (łyżeczkowaniu) jest się Płodnym? Lub czy się jest płodnym od tego zacznijmy. I kiedy może się pojawić miesiączką. Czekam 31 dzień i cisza narazie :/. Z góry dziękuję 

Nie masz miesiączki, bo cała błona śluzowa została wylyzeczkowana i musi odrosnąć. Pierwsze krwawienie będzie ominięte, ale kolejne powinno wystąpić. Płodnym się jest cykl przed krwawieniem, czyli teraz już powinnaś być płodna. Ale pamiętaj, żeby zastosować się do zaleceń lekarza, które zamieścił na karcie wypisowej ze szpitala. 

Edytowano przez Kliop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że musisz troszkę poczekać. A do monitorowania płodności warto zaopatrzyć się w komputer cyklu cyclotest mySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2021 o 22:21, Adi241678 napisał:

Dzień dobry

Takie pytanka mam. Po jakim czasie poronieniu (łyżeczkowaniu) jest się Płodnym? Lub czy się jest płodnym od tego zacznijmy. I kiedy może się pojawić miesiączką. Czekam 31 dzień i cisza narazie :/. Z góry dziękuję 

witaj.

odpowiedz nie jest oczywista gdyz - po pierwsze zalezy od tego jak lekarz wykonal zabieg, jak z twoja regeneracja i hormonami. moze byc nawet tak ze przez kilka msc ni ebedziesz miala wiec sie nie stresuj. czy jestes plodna mozesz sprawdzac testerem afrodyta.  ewentualnie mozesz zapytac jeszcze lekarza ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamów Cyclotest MyWay i sprawdzaj cykl, mierz temperaturę, dodawaj dane o śluzie. Nie wiadomo kiedy dokładnie będą dni płodne, a sama tego nie wyliczysz, komputer cyklu pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec, najlepiej po prostu kontroluj czyms cykl, tak jak wyzej tutaj polecam cyclotest my way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jest taki portal naturalna plodnosc . pl tam jest sporo produktów certyfikowanych do kontroli płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×