Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Vialey

Eks ma kontakt z moimi rodzicami

Polecane posty

Moj eks z ktorym bylam prawie 7 lat utrzymuje kontakt z moimi rodzicami. Nie łączy nas dziecko, ani majątek, nic. O ile jestem w stanie zrozumiem sporadycznie Dzień dobry co słychać pod sklepem spożywczym. To wieczne pożyczanie przyczepki, rozmowy, sprawy i sprawuszki mnie drażnią. Owszem jestem z nim na "czesc" ale nie chcę wiecznie słyszeć co u niego bo rodzice mi potem opowiadają. Chcialabym się odciąć od tych wspomnień i jego. Moi rodzice nie widzą w tym nic złego, bo przecież sie z nim nie pokłócili. Ale mam nowego partnera jak on się poczuje jak się dowie ze moj tata utrzymuje kontakt z moim bylym. Co jeśli będę u rodzicow na kawie z obecnym partnerem a wpadnie akurat eks. Wypije kawe z nami? Myslalam zeby pogadac z nim ze po prostu sobie tego nie życzę jak poczęłaby się jego partnerka kiedy nacierałabym na kawę do jego matki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz prawa zabraniać rodzicom kontaktu z Twoim byłym. U mnie jest podobna sytuacja, a mianowicie przyjaciele kumplują się z ex, ale nie mówimy o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Vialey napisał:

Moj eks z ktorym bylam prawie 7 lat utrzymuje kontakt z moimi rodzicami. Nie łączy nas dziecko, ani majątek, nic. O ile jestem w stanie zrozumiem sporadycznie Dzień dobry co słychać pod sklepem spożywczym. To wieczne pożyczanie przyczepki, rozmowy, sprawy i sprawuszki mnie drażnią. Owszem jestem z nim na "czesc" ale nie chcę wiecznie słyszeć co u niego bo rodzice mi potem opowiadają. Chcialabym się odciąć od tych wspomnień i jego. Moi rodzice nie widzą w tym nic złego, bo przecież sie z nim nie pokłócili. Ale mam nowego partnera jak on się poczuje jak się dowie ze moj tata utrzymuje kontakt z moim bylym. Co jeśli będę u rodzicow na kawie z obecnym partnerem a wpadnie akurat eks. Wypije kawe z nami? Myslalam zeby pogadac z nim ze po prostu sobie tego nie życzę jak poczęłaby się jego partnerka kiedy nacierałabym na kawę do jego matki. 

Jak masz jakieś życzenia, to zgłoś się do koncertu życzeń, a nie mów dorosłym osobom co maja robić i z kim. To już nie jest twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że o ile zakazywać rodzicom nie może niczego, to oczywiście, że może powiedzieć im o swoich uczuciach i obawach, tylko tak jak człowiek ... a nie po chamsku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to raczej normalne, że „ludzie przywiązują się do znajomych”, zwłaszcza takich, z którymi przez kilka lat mieli częste, przyjazne stosunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×