Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asia_79

Czemu został mi skasowany temat?

Polecane posty

Bo ja się zacząłem udzielać 😎

A na tym forum jest przynajmniej jedna osoba, która wycina w pień topiki, gdzie udzielam się ja i kilkoro moich forumowych znajomych 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miś Malloy napisał:

Bo ja się zacząłem udzielać 😎

A na tym forum jest przynajmniej jedna osoba, która wycina w pień topiki, gdzie udzielam się ja i kilkoro moich forumowych znajomych 🤷‍♂️

Przecież nie było za co kasować. Było  trochę uszczypliwości, ale liczyłam się z tym zakładając temat w którym napisałam że zdradzam swojego faceta, ale dyskusja była ogólnie w porządku, więc po co kasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Asia_79 napisał:

Przecież nie było za co kasować. Było  trochę uszczypliwości, ale liczyłam się z tym zakładając temat w którym napisałam że zdradzam swojego faceta, ale dyskusja była ogólnie w porządku, więc po co kasować?

Wystarczy, że pojawił się mój nick - to było powodem 😄 

A Ty wpaść możesz przez głupi przypadek, bo na tym urwał się dialog. Napisałem tam wcześniej, że przez przypadek wpadła Krystyna Pawłowicz, która mimo zakazów pandemicznych wprowadzonych przez partię do której należy, rozbijała się po hotelach. Przypadek - w hotelu którym była wybuchł pożar. Albo węgierski europoseł, który krytykował LGBT, a wpadł na gejowskiej orgii w brukselskim klubie dla homo. Przypadek - nalot policji, bo w pandemii wszelkie kluby miały być zamknięte. Serio czasem takie rzeczy wychodzą przez zupełny przypadek. 

I nie odpisałaś mi na pytanie: jak Ty byś się czuła jakby Ciebie facet rąbał w rogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, EIciaa napisał:

Uważasz się za aż tak dużą osobistość tu że przez Ciebie? xD 

Oczywiście żartuje chociaż nie sądzę żeby to było właśnie z tego powodu chociaż też do końca tego nie wykluczam bo na tym forum to nigdy nic nie wiadomo tak naprawdę 😉

Nie, nie jestem żadną dużą osobistością, po prostu wiem z kim mi nie po drodze i wiem, że ta osoba na 99% ma uprawnienia moda społ. Temat przecież nie był jakąś przepychanką z ostrymi kłótniami, więc za co innego mógł polecieć? 😉 Wiele zwykłych neutralnych tematów było wycinanych, gdy zaczęły dyskutować niektóre nicki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Miś Malloy napisał:

wiem z kim mi nie po drodze i wiem, że ta osoba na 99% ma uprawnienia moda społ.

Ta osoba chyba zeszła do podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pieprz w doopie napisał:

Ta osoba chyba zeszła do podziemia.

To że się nie udziela, to nie znaczy że nie inwigiluje 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Miś Malloy napisał:

 

I nie odpisałaś mi na pytanie: jak Ty byś się czuła jakby Ciebie facet rąbał w rogi?

Bardzo dobre pytanie. Lubie takie badające ludzką empatię. 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo a właśnie szukałam wczorajszej konwersacji, a tu takie ptaszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ane333 napisał:

ooo a właśnie szukałam wczorajszej konwersacji, a tu takie ptaszki

No tak. Dużo tu ptaszków 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×