Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lolipop

Ciąża

Polecane posty

Cześć , staram się wraz z Partnerem o dziecko . Uprawialiśmy seks na początku i w połowie miesiąca . Za 6 dni mam mieć okres i byłam dziś u ginekolog na usg . Ona mówi że ciąży nie widać. Czy na tym etapie w ogóle może być coś widoczne ? Są jakieś zmiany w wyglądzie  macicy i jajnikach ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

6 dni przed miesiączką to nawet do zagnieżdżenia nie doszło. Więc nie. Za wcześnie jest, by cokolwiek było widać. Do ginekoga powinno się iść około dwóch tygodni od terminu miesiączki, by potwierdzić w 100% ciąże. 

Edytowano przez Migotka95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ona powiedziała że jajniki są na swoim miejscu i macica w normie , ciąży nie widzi . Czyli za wcześnie na takie wnioski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lolipop napisał:

Właśnie ona powiedziała że jajniki są na swoim miejscu i macica w normie , ciąży nie widzi . Czyli za wcześnie na takie wnioski ?

Za wcześnie. Zdecydowanie za wcześnie. Zrób test w dniu spodziewanej miesiączki. Gdy wyjdzie pozytywny - wtedy do ginekologa. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2021 o 17:02, Lolipop napisał:

Cześć , staram się wraz z Partnerem o dziecko . Uprawialiśmy seks na początku i w połowie miesiąca . Za 6 dni mam mieć okres i byłam dziś u ginekolog na usg . Ona mówi że ciąży nie widać. Czy na tym etapie w ogóle może być coś widoczne ? Są jakieś zmiany w wyglądzie  macicy i jajnikach ? 

nieeee no cos ty ;D do szalenstw wyprobujcie prefert zel ktory wspomaga poczecie dziecka, a w dodatku jest bardziej przyjemnie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planowanie dziecka to najlepiej kontrolować na komputerze cyklu. Wtedy na spokojnie mierzysz temperaturę, wprowadzasz dane i masz dni płodne wtedy dokładnie wyliczone. Polecam Cyclotest MyWay, bo sama używałam

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie przy staraniu o dziecko pomógł komputer cyklu cyclotest mySense z aplikacją do planowania ciąży 😃 POWODZENIA 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×