Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
czarnecki728

Wyciągamy a nie wciągamy

Polecane posty

Ludzie ludki i ludziska , piszę ponieważ mam powody , na samym początku chciałbym pozdrowić wszystkich tych którzy mają charakter i serce do walki i nie chodzi tu wcale o bijatyki tylko o życie . Pisząc ten list chciałem wytłumaczyć , że warto się starać i walczyć w miarę rozsądku o prawdę o wolność i własne ja . Jestem człowiekiem , który mimo nie dużego wieku ma doświadczeń bagaż w swoim życiu spotkałem się z przeciwnościami z którymi musiałem sobie poradzić a mianowicie chodzi tu o wypadek ( śmierć kliniczna ) nie chce się rozwodzić na ten temat bo naprawdę jest obszerny , ale oraz inne sytuacje w których ciężko i to naprawdę ciężko było sobie poradzić jak na ten wiek naprawdę starałem się być jak najlepszy dla każdego pomagałem tyle ile potrafiłem , ale    i tak każdy wie lepiej i każdy uważa się za mądrego i znawcę tematu ale nikt nie wie jak życie potrafi wbić glebę nie dając możliwości wstać ,a i tak chcą nie chcąc musisz dać radę bo innego wyjścia nie ma , wielu czytając powyższe zdania może powiedzieć mądrala z Podhala a co on może wiedzieć o życiu ? Przez około 10 lat uczyłem się od nowa jakoś żyć musiałem drobnymi kroczkami wstawać do pionu , nie ukrywam  , że gdyby nie małe wypadki może udało by się wcześniej wykaraskać z tego wszystkiego ale co zrobić też chciało się ,, żyć ,, . Jestem człowiekiem który też miał marzenia też chciałem , ale nie za wszelką cenę nie mogłem tego wywalczyć próbowałem w różnych kierunkach ale nie koniecznie to były odpowiednie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×