Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Milosniczkazakupow

Tabletki Vibin

Polecane posty

Zażywam tabletki Vibin mini już dłuższy czas, ale zastanawiam się nad zmianą. Jakie są wasze opinie o tych tabletkach? Jak po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to są jedne z lepszych pigułek z tego co wiem, więc jak zmieniać to tylko na inną antykoncepcję bardziej zdrową np komputer cyklu cyclotest mySense z aplikacją antykoncepcyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zastanawiasz się nad zmianą? Coś się dzieje ? Vibin brałam przez niecałe 5 lat, musiałam zmienić, bo pod koniec brania bardzo często plamiłam poza krwawieniami z odstawienia. Po zmianie problem nie zmiknął, więc odstawiłam i kontroluję cykle na komputerze cyklu myway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odstawieniu polecam stosowanie metody objawowo-termicznej za pomocą cyclotestera. Mi bardzo pomaga w wyznaczaniu płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2021 o 13:42, Milosniczkazakupow napisał:

Zażywam tabletki Vibin mini już dłuższy czas, ale zastanawiam się nad zmianą. Jakie są wasze opinie o tych tabletkach? Jak po odstawieniu?

ja tez stosowalam vibin i byly ok. dlaczego chcesz zmienic, cos sie dzieje? ja ci moge polecic naturalna antykoncepcje diafragma caya. fajna jak ktos tez nie lubi prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kalinka napisał:

ja tez stosowalam vibin i byly ok. dlaczego chcesz zmienic, cos sie dzieje? ja ci moge polecic naturalna antykoncepcje diafragma caya. fajna jak ktos tez nie lubi prezerwatyw.

A możesz opowiedzieć coś wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Milosniczkazakupow napisał:

A możesz opowiedzieć coś wiecej?

tak, ogolnie dla mnie duzym plusem jest wlasnie to,  ze nie bawisz sie w hormony, w dodatku ma wysoka skutecznosc bo  99% i w sumie wklada sie ja tak samo jak tampon, nawet jej nie czuc, po stosunku wyjmujesz, czyscisz i masz spokoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 11:12, Milosniczkazakupow napisał:

A możesz opowiedzieć coś wiecej?

też używam diafragmy caya, np. jak biorę antybiotyk, no bo jest ryzyko zmniejszonej ochrony pigułek przy niektórych antybiotykach; mi się wydaje, że podczas stosunku jest lepiej, tzn. mniej czuć te diafragmę, niż prezerwatywę, jak partner czasem zakładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2021 o 14:12, Sarsaqw napisał:

też używam diafragmy caya, np. jak biorę antybiotyk, no bo jest ryzyko zmniejszonej ochrony pigułek przy niektórych antybiotykach; mi się wydaje, że podczas stosunku jest lepiej, tzn. mniej czuć te diafragmę, niż prezerwatywę, jak partner czasem zakładał

a jak z cena? droga ta metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Milosniczkazakupow napisał:

a jak z cena? droga ta metoda?

to jest cos kolo 150zl jednak tak naprawde porownujac do cen prezerwatyw czy tabletek to sie oplaca moim zdaniem. wydajesz raz a nie ciagle, stad chwale diafragme, bo kupujesz raz i masz spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×