Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zwyczajny_1982

Moja ex podgląda mnie na FB

Polecane posty

Witam,

Temat stary i pewnie oklepany jak świat ale czy zdarza Wam się podglądać/stalkować swoich byłych?

Ja rozstałem się z dziewczyną (wróciła do swojego toksycznego byłego), usunęliśmy się ze znajomych żeby nie korciło i nie było rozpamiętywania natomiast widzę że przegląda moje relacje na FB które są publiczne a nie chce ich w jakiś sposób ograniczać, w zasadzie jestem pewny że to ona, nie nawiązuje kontaktu ale pokazuje się jako "inne" w historii, każda nowa w ciągu dnia jest odwiedzona.

Trochę zgłupiałem bo nie chciała mieć kontaktu i nie nawiązuje go, czasem łapię się na myślach że może tęskni, myśli...

Może ktoś ma lub miał podobnie i podpowie co i jak się skończyło albo co się wydarzyło, albo wypowie się jakaś kobieta dlaczego przegląda profil byłego, co nią kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na bieżąco z tymi relacjami, teraz na FB już można zobaczyć, kto oglądał profil?

Może być tak, że szybko się pogodziłeś z jej odejściem i ucierpiała jej duma - upewnia się, że nie wiedzie Ci się zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Nie jestem na bieżąco z tymi relacjami, teraz na FB już można zobaczyć, kto oglądał profil?

Może być tak, że szybko się pogodziłeś z jej odejściem i ucierpiała jej duma - upewnia się, że nie wiedzie Ci się zbyt dobrze.

Ale może ma inną nadzieję że się wiedzie właśnie 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie jestem na bieżąco z tymi relacjami, teraz na FB już można zobaczyć, kto oglądał profil?

Może być tak, że szybko się pogodziłeś z jej odejściem i ucierpiała jej duma - upewnia się, że nie wiedzie Ci się zbyt dobrze.

Nie mozna, wlasnie sprawdzilam na stronie Facebooka:

No, Facebook doesn't let people track who views their profile. Third-party apps are also unable to provide this functionality. If you come across an app that claims to offer this ability, please report the app.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie mozna, wlasnie sprawdzilam na stronie Facebooka:

No, Facebook doesn't let people track who views their profile. Third-party apps are also unable to provide this functionality. If you come across an app that claims to offer this ability, please report the app.

Możliwe zatem, że to inna osoba, choćby partner ex Autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Możliwe zatem, że to inna osoba, choćby partner ex Autora.

Autor jest wolny, przerabia powoli i leczy się ze związku który się skończył, natomiast mam pewność że to ona, mogę się mylić, pokazuje jako "inny" nie podając danych, wątpię żeby komuś się chciało przeglądać kilka razy dziennie mój profil.

Dlatego zadałem pytanie czysto teoretyczne co może według ludzi myślących na zimno oznaczać jakby to ona przeglądała, bo jakby miała to wszystko w pi..ie to by nie zaglądała, a jak zagląda to jakiś powód ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Zwyczajny_1982 napisał:

Autor jest wolny, przerabia powoli i leczy się ze związku który się skończył, natomiast mam pewność że to ona, mogę się mylić, pokazuje jako "inny" nie podając danych, wątpię żeby komuś się chciało przeglądać kilka razy dziennie mój profil.

Dlatego zadałem pytanie czysto teoretyczne co może według ludzi myślących na zimno oznaczać jakby to ona przeglądała, bo jakby miała to wszystko w pi..ie to by nie zaglądała, a jak zagląda to jakiś powód ma

Ciekawość, ale wtedy to raz na pół roku, a nie kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie z natury sa ciekawscy, interesuja sie zyciem innych, wiec to ze przeglada co tam wrzucasz wcale nie musi miec drugiego dna. ot co czysta ciekawosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem zaglądam na profile byłych. To, ze nie jesteśmy już razem nie oznacza, ze tego nie było. Nadal dobrze im życzę i jestem ciekawa co u nich słychać. Nie odzywam się bo może to być zle odebrane (wiem z autopsji) natomiast podglądam 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
21 minut temu, pan burak napisał:

Mnie moja była zablokowała 8 lat temu i ani razu nie zajrzała co słychać, mógłbym umrzeć a ją by to nie ruszyło, ma na mnie totalnie wysrane.

jezeli ktos Cie zablokuje, to traci mozliwosc wejscia na Twoj profil

ale pamietaj, ze napewno macie jakichs wspolnych znajomych, w tym jej kolezanki i czesto gęsto laski wchodza na profile swoich bylych z kont kolezanek, ktore masz w znajomych

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałbym znikać z portali? Tu nie chodzi o to że przeszkadza tylko bardziej zastanawia, jaki jest tego sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×