Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AnotherDimension

dlaczego czat interia został tak zmieniony?

Polecane posty

czy nie irytuje was to? że każdy na czacie odpisuje po 2-3 minutach zamiast pisać regularną konwersację? słowo po słowie?

to normalne? przy prędkości internetu 1000 megabit albo nawet więcej? , i to ma być XXI wiek? co to za jakaś zimna wojna? nie tak się pisze

konwersację, nie tak panowie, że już o kobietach nie wspomnę, bo one to tylko sexting, normalnie oczekują tylko zdjęć, zamiast

pisać coś na temat, i dalej: co tam jeszcze? np. ten mały ekran z reklamami, co to ma być? politycy na erotycznym czacie?

i daję cytat: "umil sobie czekanie na przyjęcie zaproszenia do rozmowy oglądając filmik " po co to? no irytuje mnie ten komunikat, a najgorsze to tło, jakieś znaczki, zamiast ładny jednolity kolor, albo ładną grafikę, np. zdjęcie ero

w końcu to jest czat erotyczny, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz próbowałem się tam zalogować, ale nie da się bez podania rejestracji i możesz gadać tylko na priv, więc zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, EIciaa napisał:

A czy to nie jest ten sam czat na który ja kiedyś weszłam ale szybko stamtąd uciekłam? 😄

Chyba  tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 11:27, Niby normalny napisał:

Chwile byłem ale każdemu tylko sexy w głowach.

A co może być na czacie erotycznym? A do TakaJedna, widocznie mnie nie znasz, bo czat to piękne miejsce, dla pięknych ludzi! I widocznie nikt z Was nie pamięta tego jak wyglądało to w latach 2005 i wcześniej, nie znacie się, to lepiej się nie wypowiadajcie.

 

Elciaa - ty Tam weszłaś i uciekłaś, bo nie wiedziałaś co pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 10:47, TakaJedna napisał:

Jeszcze Cię tam brakowało, Ty zboczeńcu.

Nie mówi się Cię tylko Ciebie, pisać nie umiesz, i tak byś się tam nie nadała, oj żal mi Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AnotherDimension napisał:

A co może być na czacie erotycznym? A do TakaJedna, widocznie mnie nie znasz, bo czat to piękne miejsce, dla pięknych ludzi! I widocznie nikt z Was nie pamięta tego jak wyglądało to w latach 2005 i wcześniej, nie znacie się, to lepiej się nie wypowiadajcie.

 

Elciaa - ty Tam weszłaś i uciekłaś, bo nie wiedziałaś co pisać?

W 2005 może nie, ale kiedyś tam dużo czasu zmarnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×