Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
anonim2504

Czy to może być ciąża ?!!!

Polecane posty

Witam, chciałbym podzielić się i dowiedzieć czy po uprawianiu peetingu istnieje możliwość zajścia w ciąże. Otóż, wczoraj uprawiałem ze swoją dziewczyną peeting, najpierw doszło do seksu oralnego i nadszedł wytrysk (w ustach partnerki), wszystko było jakby posprzątane, następnie dotknąłem penisa  dłonią, penis był wilgotny od śliny, wytarłem dłoń w kołdrę i wydawała się być sucha. Po parunastu sekundach wprowadziłem palce u tej dłoni do pochwy partnerki. Czy istnieje ryzyko zajścia w ciąże ? Dodam, że partnerka miała być dzień po dniach płodnych, tak jak wyliczył kalendarzyk, jednak nie ma ona regularnych cykli, okres potrafi przyjść 2 dni wcześniej lub spóźnić się nawet do 5 dni. Proszę o sensowną odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mitem jest stwierdzenie, że petting chroni przed zajściem w ciążę. Choć nie dochodzi podczas niego do penetracji, istnieje ryzyko wprowadzenia nasienia do dróg rodnych kobiety w inny sposób. Wystarczy, że sperma zostanie przeniesiona do pochwy np. na palcach albo przez nieuwagę dojdzie do wytrysku zbyt blisko sromu.

W takich okolicznościach nie trudno, by doszło do zapłodnienia, dlatego petting nie powinien być uznawany za metodę antykoncepcji.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej w opisanej sytuacji nie ma mowy o ciąży. A wyznaczanie dni płodnych partnerka najlepiej niech opiera o kontrolę płodności na specjalnym urządzeniu, polecam Afrodyta Smart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szansa na ciąże znikoma według mnie, polecam do wyznaczania dni płodnych i niepłodnych komputer cyklu cyclotest mySense

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też korzystam z testera afrodyta smart i jestem zadowolona, na codzień idealnie sprawdza się i pomaga wyznaczać dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2021 o 11:35, anonim2504 napisał:

 Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę?

Tak, ale bardzo małe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. troche zawila ta twoja historia i w polowie sie zgubilam;D ale ogolnie to petting ma takie samo ryzyko zajscia w ciaze jak seks jesli przeniesiesz sperme w dni plodne do pochwy partnerki. ale z twojej historii wnioskuje ze tak nie bylo wiec ryzyko jest male. na przyszlosc dodatkowo sie zabezpieczajcie diafragma caya. jest to wkladka dopochwowa, ktora ma taki sam % chronienia jak gumki a seks zupelnie inny. przyjemniejszy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×