Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mama1994

Ciągłe prowokowanie do kłótni

Polecane posty

2 minuty temu, Czepek madafaka napisał:

Dobra moja rada idź do mopsu po radę w końcu z tego zyjesz

Marzysz o tym facet 😅 to że Ty korzystasz to nie znaczy że inni też to robią,  bo mają leniA W dupie,  ciśnij stąd 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mama1994 napisał:

Marzysz o tym facet 😅 to że Ty korzystasz to nie znaczy że inni też to robią,  bo mają leniA W dupie,  ciśnij stąd 🤣🤣

Jestem dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Czepek madafaka napisał:

Hahahahahahah 😂 aleś jej przygadal

No facet sory  , Ciebie za kobietę na całe życie by na bank nie chcaiał.  Tak , ogladaja się za mną myślisz że jak mam 4 dzieci to już nie nie nadaje do życia w związku? No sory,  ja się czuje zajebiscie jako matka 4 dzieci A to że Ty masz problem ze soba to twoja sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mama1994 napisał:

No facet sory  , Ciebie za kobietę na całe życie by na bank nie chcaiał.  Tak , ogladaja się za mną myślisz że jak mam 4 dzieci to już nie nie nadaje do życia w związku? No sory,  ja się czuje zajebiscie jako matka 4 dzieci A to że Ty masz problem ze soba to twoja sprawa. 

Ślepa jesteś czy co ? Jestem dziewczyna i ja ci tego nie napisałam tępa szm ato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czepek madafaka napisał:

Dzięki za info memusio

Mogę prosić o imię? Nie pisze jako szczeniak jako co nie którzy tutaj ,  tylko biorę sprawę na poważnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mama1994 napisał:

Mogę prosić o imię? Nie pisze jako szczeniak jako co nie którzy tutaj ,  tylko biorę sprawę na poważnie 

Vanessa srakowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bolek napisał:

Przeczytaj że zrozumieniem to co napisałem. Czy uważasz się za atrakcyjną? Inaczej, czy faceci oglądają się za tobą na ulicy? A co ma ci mąż powiedziec? Jesteś odpychająca, nie kręcisz mnie? Mówi że to jego głowa boli, widzisz że nawet nie chce cię przytulisz, działasz na niego jak transwestyta na faceta hetero, akceptuje jego inność byle by się nie zbliżał.

jak facet kocha żonę i ma pod sufitem po koleji poukładane, to nie stawia na 1 miejscu figury, to jego żona i matka jego dzieci i to się liczy (powinno liczyć najpierw) i nie niszczy tego, co razem zbudowali bo ona już nie ma takiej figury jak kiedyś..... z resztą, przy 4 dzieci jest tyle pracy, że ciężko być grubym.......... nie wspomnę że taki małżonek byłby u mnie skreślony bo gdyby mi się coś działo i podupadłabym na zdrowiu to by mnie jeszcze podeptał i poszedł precz.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Czepek madafaka napisał:

A twoje dziedzi nadają się do utylizacji tylko

Utylizowala bym Ciebie z chęcią bo za mocny  w swoim brzydkie pysku jesteś!!!🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Czepek madafaka napisał:

Dzięki za info memusio

ostatnio wywaliłam jeszcze szybciej kogoś zanim go przyjełam bo spamował mi tylko skrzynkę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mama1994 napisał:

Utylizowala bym Ciebie z chęcią bo za mocny  w swoim brzydkie pysku jesteś!!!🤣🤣

Jestem dziewczyna!!!!! A twoje płody to powinnaś wyskrobac grubasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, anialon napisał:

ostatnio wywaliłam jeszcze szybciej kogoś zanim go przyjełam bo spamował mi tylko skrzynkę 🙂 

I tak nic z tym nie zrobię nie jestem świnia nie bój się ja jestem normalna ja ludziom nie dokuczał tylko pisiorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bolek napisał:

Chcesz rady kobiet to go od razu zostaw, bo na pewno ma kochankę albo jest gejem, a już na pewno skùrwysynem.. Myślenie kobiet to "powinien mieć na ciebie ochotę jak cię kocha, urodziłaś mu 4 dzieci, jesteście szczęśliwa rodzina itd"  Któryś raz tu tłumacze że miłość i rodzina to jedno a erotyka to drugie, fiut nie reaguje na umęczoną matkę polke, na powtarzalność tego samego, dlatego w desperacji zaproponował inne osoby, może dla innego faceta włożysz pończochy, makijaż, może przy innym się rozkrecisz i będziesz miała erotyczne spojrzenie cały dzień. Ale co ja tam wiem, kobiety wiedzą lepiej co może czuć Twój mąż.

Ale przecież jak wkładać członka w taka luźna pochwę ??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 minuty temu, Czepek madafaka napisał:

Ale przecież jak wkładać członka w taka luźna pochwę ??? 

Jedynie co teraz czuje i widze to nie chęć do mnie jako żony. I nie jestem gruba,  jak to inni tutaj komentują mnie za grubaske. Chyba jednak udzielanie się tutaj o  radę to zly pomysł.  Ale ...uje 

Edytowano przez Mama1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mama1994 napisał:

Jedynie co teraz czuje i wodze to nie chce do mnie jako żony. I nie jestem gruba,  jak to innu tutaj komentują mnie za grubaske. Chyba jednak udzielanie się tutaj 9 radę to zly pomysł.  Ale ...uje 

trolli nie brakuje niestety, rzadko ktoś normalny się pojawia, forum jest fajne bo przejrzyste ale generalnie kafeteria pozostawia wiele do życzenia... czasem myślę że ludzie tu piszą żeby się wyżyć, jest to dla nich forma terapii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

To napisałem wyżej, kocha ją i dzieci, wszystko jest ok, niestety jego mały nie reaguje na rodzinne sytuację tylko na erotyczne, gola baba to za mało. 

Dziękuję wam za rady. Za podpowiedzi,  ale to ja muszę rozwiązać swój problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bolek napisał:

To napisałem wyżej, kocha ją i dzieci, wszystko jest ok, niestety jego mały nie reaguje na rodzinne sytuację tylko na erotyczne, gola baba to za mało. 

dla niego widać najważniejsza ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Bolku, jak w związku są problemy a namiętność wygasa i dochodzą inne problemy to kobieta może być nawet aniołkiem Victorii a facet i tak ucieknie ....

Wmawiasz tej biednej kobiecie winę której w niej nie ma . To on ewidentnie ma ją w D.

I dlatego ją straci 

Tylko dzieci szkoda . Mógł podumać wcześniej że z kosmicznymi alimentami normalnej kobiety już nie znajdzie . A nie odchodzi, bo doskonale ma tego świadomość. Jego emocjonalnie już nie ma w tym związku 

Autorka powinna zastanowić się co chce dalej ze swoim życiem zrobić bo tu nie ma ani szacunku, ani uczciwości, ani dialogu ani wzajemności 😕

Dobrze napisane , tak mam zamiar zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

 Kobieto, gdzie rady szukasz? Kogo się radzisz? Chcesz prawdziwą i dobrą poradę? Idź do konfesjonału.                                                                                                                                                                                                                                                      

Podobają się tobie komentarze pochlebne tobie, czy empatyczne. A tak naprawdę to twoja wina, bo nie dajesz facetowi żyć. Powtarzam ci, przestań się nastręczać.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Edytowano przez E..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obydwoje do egzorcysty. Ale jak można sobie proponować trójkąt? Jak można? Szczyt perfidii! 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dzieci...A tutejsi doradcy popchną cię tylko do rozwodu! Słuchaj ich dalej, a będziesz rozwiedziona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, E.. napisał:

 Kobieto, gdzie rady szukasz? Kogo się radzisz? Chcesz prawdziwą i dobrą poradę? Idź do konfesjonału.                                                                                                                                                                                                                                                      

Podobają się tobie komentarze pochlebne tobie, czy empatyczne. A tak naprawdę to twoja wina, bo nie dajesz facetowi żyć. Powtarzam ci, przestań się nastręczać.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

Do konfesjonalu? Bzdura. Nawet jak chlop pije i bije to kobieta ma trwac 😞 

Z jednym sie zgadzam, ze ma przestac wisiec na chlopie. Tak to jest jak zapomina sie o kolezankach i liczy sie tylko chlop.

Taka zaplata czeka prawie wszystkie kobiety, ktore zapominaja o kims bardzo waznym, o sobie.  Chociaz...ja tez bym przypuszczala, ze jej maz ma kogos na widoku. Naraz zona niedobra...podejrzane 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Anielika napisał:

Do konfesjonalu? Bzdura. Nawet jak chlop pije i bije to kobieta ma trwac 😞 

Z jednym sie zgadzam, ze ma przestac wisiec na chlopie. Tak to jest jak zapomina sie o kolezankach i liczy sie tylko chlop.

Taka zaplata czeka prawie wszystkie kobiety, ktore zapominaja o kims bardzo waznym, o sobie.  Chociaz...ja tez bym przypuszczala, ze jej maz ma kogos na widoku. Naraz zona niedobra...podejrzane 

 

Nie zawsze. Czasem pada rada: idźcie na terapię, zacznijcie się modlić itd. Jej to trzeba ruszyć sumienie. To, co się dzieje, to do niej krzyczy żeby coś zmieniła w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, E.. napisał:

Nie zawsze. Czasem pada rada: idźcie na terapię, zacznijcie się modlić itd. Jej to trzeba ruszyć sumienie. To, co się dzieje, to do niej krzyczy żeby coś zmieniła w swoim życiu.

A dlaczego wychodzisz z zalozenia, ze to katolicka rodzina. Bo czworo dzieci? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anielika napisał:

A dlaczego wychodzisz z zalozenia, ze to katolicka rodzina. Bo czworo dzieci? 😉 

Otóż to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, E.. napisał:

Nie zawsze. Czasem pada rada: idźcie na terapię, zacznijcie się modlić itd. Jej to trzeba ruszyć sumienie. To, co się dzieje, to do niej krzyczy żeby coś zmieniła w swoim życiu.

Dlaczego jej trzeba ruszyc sumienie? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Anielika napisał:

Dlaczego jej trzeba ruszyc sumienie? Nie rozumiem...

A ja świetnie tę sytuację rozumiem. Co warta jest baba, która się sprzedała dziadowi za nic, i teraz cierpi... Ja Ci powiem, zrobiła sobie z niego bożka w miejsce Boga, złamała przykazanie. Na litość Boską, dlaczego kobiety są takie głupie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, E.. napisał:

A ja świetnie tę sytuację rozumiem. Co warta jest baba, która się sprzedała dziadowi za nic, i teraz cierpi... Ja Ci powiem, zrobiła sobie z niego bożka w miejsce Boga, złamała przykazanie. Na litość Boską, dlaczego kobiety są takie głupie???!!!

Nie denerwuj sie tak 😉 Kobiety maja prawo byc glupie jak chca. A ty cos taka bardziej boska jak sam Bog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×