Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Młoda 25

Ciąża pozamaciczna

Polecane posty

Witajcie. Jestem młodą kobietą mającą 25lat. Od 17roku życia nie zachodziłam w ciążę, a w tamtym roku tzn 2020 trafiłam do szpitala z mocnym bólem pobodbrzusza  w Drawsku Pomorskim. Zrobili mi cc gdyż byłam w c.p. brzuszna więc jajniki mam oby dwa  po trzech msc od czekania nie mogę zajść w ciążę. Na swój koszt zrobiłam drożność jajowodów żeby upewnić się, że wszystko jest dobrze  i wszystko jest O.K. Robiłam to w Szczecinie zapłaciłam 780zl .Dlaczego nie mogę zajść w ciążę ? Boli mnie to jeszcze ... Chciałabym móc mieć zdrową ciążę. Moja siostra ma 5 córek i wszystkie ciążę miała zdrowe. Moja kuzynka jest z druga dzidzią w 5msc ciąży i jak się przypadkiem spotkałysmy było mi nie zręcznie , chciałam plakac.  Staramy się bez efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Młoda 25 napisał:

Witajcie. Jestem młodą kobietą mającą 25lat. Od 17roku życia nie zachodziłam w ciążę, a w tamtym roku tzn 2020 trafiłam do szpitala z mocnym bólem pobodbrzusza  w Drawsku Pomorskim. Zrobili mi cc gdyż byłam w c.p. brzuszna więc jajniki mam oby dwa  po trzech msc od czekania nie mogę zajść w ciążę. Na swój koszt zrobiłam drożność jajowodów żeby upewnić się, że wszystko jest dobrze  i wszystko jest O.K. Robiłam to w Szczecinie zapłaciłam 780zl .Dlaczego nie mogę zajść w ciążę ? Boli mnie to jeszcze ... Chciałabym móc mieć zdrową ciążę. Moja siostra ma 5 córek i wszystkie ciążę miała zdrowe. Moja kuzynka jest z druga dzidzią w 5msc ciąży i jak się przypadkiem spotkałysmy było mi nie zręcznie , chciałam plakac.  Staramy się bez efektów...

To była moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy partner robił badania nasienia?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O niepłodności mówi się dopiero wtedy, gdy się współżyje 3-4 razy w tygodniu bez zabezpieczenia przez rok. Tak robiliście? 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o teście owulacyjnym? Kupować?? Czy raczej szkoda kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
40 minut temu, Młoda 25 napisał:

Kliop skoro zaszłam w ciążę to kto mówi o niepłodności??

Zapytalas dlaczego nie możesz zajść w ciążę, więc odpowiadam, że niepokojące powinno być, jeśli nie zajdziesz przez aż 1 rok. Przed upływem roku jeszcze jest to norma. 

Edytowano przez Kliop
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o teście owulacyjnym? Kupować?? Czy raczej szkoda kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Kliop ,okey. dzięki za tak cenną wiedzę. Nie ma to zabrzmieć zle wręcz przeciwnie. Poprostu nie wiedziałam. W jeśli nie zajde bo chyba tak może być... 😞 Jakie badania wtedy robić ???

Edytowano przez Młoda 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Młoda 25 napisał:

Kliop ,okey. dzięki za tak cenną wiedzę. Nie ma to zabrzmieć zle wręcz przeciwnie. Poprostu nie wiedziałam. W jeśli nie zajde bo chyba tak może być... 😞 Jakie badania wtedy robić ???

Spx, nie odebrałem tak tego 🙂 Wtedy trzeba pójść do lekarza. Zachowaj na przyszłość wynik badania drożności, może się przydać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed ciążą pozamaciczną też staraliście się długo o dziecko i nie wychodziło? W takim razie idz do ginekologa w najbliższym czasie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc, jesli robiliscie badania i wszystko jest okej no to powiem wam tak. powinniscie postawic przede wszystkim na relaks, nie naciskac na to, bo seks z czasem tez straci urok. suplementujcie sie kwasem foliowym, wit D, C, on moze pomyslec o terapii testosteronem. oprocz tego trzymaj miche, idz do jakiegos sprawdzonego dietetyka i ruszajcie sie! nawet nie masz pojecia ile to zmieni! do seksu mozecie jeszcze sobie zakupic prefert zel wspomagajacy poczecie. trzymam kciuki i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim nie porownuj sie... mozliwe ze partner ma po prostu slabsze jajniki, ja wam polecam prefert zel wspomagajacy poczecie, do tego kwas foliowy i cierpliwosc! jak to sie mowi wyczekane sie docenia. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi mili dziękuję za miłe słowa otuchy. Pewnie że się porównywałam. A jeśli nie zajde w ciągu roku ? Kupować testy owulacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kwas foliowy biorę od pół roku, albo i lepiej . Mój stary się śmieje że w głowie mi się przedstawi od tego kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×