Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Logiczniemyślący

Temat to właśnie Forum!

Polecane posty

8 minut temu, robięjaklubię napisał:

Przede wszystkim mów co czujesz np Krzyczy, mów przykro mi kiedy krzyczysz, czuję się wtedy nieważny. Ona często sobie nie uświadamia co czujesz.

Powiedz chcę porozmawiać, bo mi ciebie brakuje, tęsknię za nami.

Zapamiętam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Logiczniemyślący napisał:

Dobra myśl, tylko nie wiem czy dobrze  rozumiem, mam mówić że dziecko na tym ucierpi bezposrednio czy posrednio patrząc tutaj na nas i nasz związek i dalsze współżycie?

Najlepiej zacznij od zapoznania się z jakimś artykułem, w którym nie ma przesady w jedną ani w drugą stronę, np. na babyland Fakty i mity, odc. 4 - Czy telefony komórkowe szkodzą?

Takich wyważonych artykułów jest dużo. Tylko czytaj ze zrozumieniem i w rozmowach z partnerką nie bądź tendencyjny.

Licz się z tym, że potwierdzenia lub zaprzeczenia będzie szukać na forach, a tam na pewno trafi się ktoś, kto sam się nie zna, ale będzie przekonywać do swojej racji (i przytaczać jakieś teksty sponsorowane przez lobby komórkowe, których jest masa). Zanim zaczniesz temat, musisz sam trochę poczytać, oddzielić ziarno od plew, aby umieć merytorycznie uwrażliwiać partnerkę, że lepiej zapobiegać niż później płakać, jeśli nadmierne przywiązanie do komórki zaszkodzi dziecku albo całkiem popsuje związek.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, robięjaklubię napisał:

Warto czasem dopytać kiedy poczujesz się zraniony. Czasem inaczej odczuwamy intencje drugiej osoby. Np kiedy ona mówi np. ".spe.rdal..aj.... Dopytaj czy to że powiedziałaś ".spi.erd.alaj...." oznacza, że nie chcesz już ze mną mieszkać, być w związku, że nie chcesz mnie już nigdy widzieć, czy chcesz mieć chwilę spokoju żeby to przemyśleć? Czy chcesz żebym teraz wyszedł i nigdy nie wrócił?

I proszę Cię nie mów tak do mnie bo sprawia mi to przykrość i poniża mnie.

Co do tego to wiem doskonale przy ostatniej kłutni też mówiła różne rzeczy a gdy się uspokoiła to zapytałem ją czy mysli tak naprawdę jak mówiła i powiedziała że nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak tak wiadomo, zabierałem i zabieram ja gdzieś zawsze, ale ciąża też mi  nie pomaga heh raz chce raz nie, ale akurat rozumiem to bo ciąża daje w kość, a przynajmniej potrafię sobie jakoś to wyobrazić 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostnimi kłutniami mówię jej że boli mnie to i to jak mówi, co do tego to akurat jest dobrze bo nigdy nie kryłem emocji co do niej i zawsze mowie jak się czuje  , dzieki za zrozumienie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, duży ogórek napisał:

Ciąży karm ją smakołykami na co ma ochotę, najlepiej z ręki 😎 niech nie dźwiga, nie pracuje, najlepiej jakby nic nie robiła 😎

Do 3 Msc będę się staral i w miarę możliwości nie narażał ją na poronienie, ale natura swoje też robi wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co widzi to wie tylko ona, a jej słowa wypowiedziane do mnie daly mi do myślenia, i to nasza sprawa, więc nie wybiegajmy za daleko ok?, zapytałem tylko o jedną radę.. Także spokojnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, no pewnie też jest nie pewna i się właśnie boi trochę, ale mam łeb na karku i doświadczeń plecak więc dam im i sobie normalny dom na jaki ja i ona zasługuje, dzięki wielkie 😁😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, robięjaklubię napisał:

Nie ma za co. Zapewniaj ją, że przy Tobie jest bezpieczna i nie musi się niczego bać. To dużo daje. Trzymajcie się i powodzenia. 😄🙂

Dzieki 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×