Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ewelina1992

Więcej przygód w łóżku

Polecane posty

Witajcie! Otóż mam mały problem. Ostatnio z moim chłopakiem codziennie uprawiamy seks. Niestety nie zadowala mnie to, że cały czas dzieje się to samo. Chciałabym jakoś pokazać, że potrzebuje czegoś więcej, np. pozycji, czy jakiś ruchów. Ogólnie czegoś nowego, bardziej intensywnego… niestety czuje lekki wstyd kiedy mam o tym wspomnieć. Macie jakieś propozycje, jak to pokazać w łóżku? Pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwy194537

Priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ewelina1992 napisał:

Witajcie! Otóż mam mały problem. Ostatnio z moim chłopakiem codziennie uprawiamy seks. Niestety nie zadowala mnie to, że cały czas dzieje się to samo. Chciałabym jakoś pokazać, że potrzebuje czegoś więcej, np. pozycji, czy jakiś ruchów. Ogólnie czegoś nowego, bardziej intensywnego… niestety czuje lekki wstyd kiedy mam o tym wspomnieć. Macie jakieś propozycje, jak to pokazać w łóżku? Pozdrawiam 😉

Daj się złapać na oglądaniu ostrego po//rno... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, jbzbsg napisał:

 po//rno... 😉 

 

Por/no to wcale nie jest taki głupi pomysł. Możecie np. spróbować oglądać wspólnie film erotyczny i się przy nim kochać. Możecie też iść o krok dalej i stworzyć własny film por/no, a przy następnych zbliżeniach oglądać to, co sami wcześniej nagraliście. Dalej nuda w łóżku? Zmieńcie pozycje i kochajcie się w innym miejscu niż wasza sypialnia, np na blacie kuchennym, pod prysznicem lub nawet gdzieś poza domem. Spróbuj tez sama go czymś zaskoczyć, zamiast czekać, aż on na coś wpadnie. Przed jego powrotem do domu przebierz się w erotyczny strój np. policjantki, pielęgniarki lub nauczycielki i otwórz mu w nim drzwi. Przekonasz się jaka będzie jego reakcja, a powinna być pozytywna. Możesz też rozważyć włączenie erotycznych gadżetów do waszej gry wstępnej. Wibrator lub masażer prostaty to ciekawy dodatek. Jeżeli jednak wolisz w życiu romantyzm, to on też potrafi zdziałać cuda. Ja kiedyś w majówkę, ale przed pandemią wybrałam się z pewnym przystojnym Panem do Costy w Złotych Tarasach, a potem na długi, miły i całkiem romantyczny spacer. Niby nic wielkiego, ale dla mnie smak erotycznej bliskości był wtedy o wiele, wiele lepszy.

Edytowano przez P.and.a
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×