Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość998

Przemoc Psychiczna

Polecane posty

Witam .

Mam 26 lat jestem w 8 miesiącu ciąży.

Mój problem polega na tym że mieszkam z rodzicami , chłopak remontuje mieszkanie i będziemy się tam przeprowadzać .

Niestety moja mama nie może się z tym pogodzić.

Wczoraj zrobiła mi awanturę że pojechałam z moim chłopakiem na zakupy , bo przecież powinnam siedzieć z nią w domu bo to ona powinna być najważniejsza. A ja pojechałam się jej zdaniem ...ić.. 

Każe mi wypier***

I jak to powiedziała do mnie ' jak chcesz to Twój ryj też rozpiera***o podłogę ' ...

Pomocy ! Do kogo się udać po pomoc .. czuje że nie poradzę sobie z tym psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co piszesz, to wychodzi na to, że mama ma ciężki charakter i banalne by było gdybym pisał o tym, żebyś z nią pogadała bo wiem, że nic to nie da, więc jeżeli czujesz, że nie poradzisz sobie z tym psychicznie to tak jak ktoś wyżej napisał idź mieszkać gdzie indziej albo jeszcze pogadaj z tatą bo nie dopisałaś co on na to. Może on będzie wstanie wpłynąć na mamę, która swoją drogą powinna zwrócić uwagę na to, że jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze dodał autorko żebyś pogadała o tym ze swoim chłopakiem. Jak mu na Tobie zależy i remont będzie się przeciągał to na pewno znajdzie jakieś rozwiązanie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×