Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Andzia25

Po ponad 2 tygodniach milczenia on dzowni

Polecane posty

Hey. Spotykalam sie zonatym facetem przez 2 lata, wiem moj blad. Ale ogarnelam sie, zreszta zona sie dowiedziala i nagle 2 tygodnie milczał. Nie rozpaczałam za bardzo bo wiedzialam ze zony nie opusci, zdradzal zone  wiec zero przyszlosci. On chce sie teraz spotkac...co mam zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 90%cacao napisał:

Rzucić wszystko tak jak stoi i lecieć. 

Prosze bez ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Andzia25 napisał:

Prosze bez ironii

bo zadajesz pytanie jakbyś była nacpana..

Wiesz, ze facet ma żone, do tego raz juz cię odstawił jak rzecz bez słowa na bok

teraz dzowni a ty pytasz co robic?

Czekasz na pozwolenie by uciszyć sumienie i poleciec w tango znow czy o co ci chodzi...?

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, robięjaklubię napisał:

Dlatego ich faceci nie szanują, bo kobiety są głupie. Im bardziej poniży tym bardziej żebrze, zero godności. 

Tak.

Też gdyby ona to potraktowała jako romans - wiadomo: coś sie kończy, on znika, ona znika. Koniec.

Ale ona ewidentnie coś sobie ubzurała.. on to wyczuł i będzie na tym jechał teraz. oj bedzie 😉 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze on ma żonę dzwoni tylko jak co chce.traktuje cię bardzo przedmiotowo.nie ma co w takie reakcje się angażować.zawdze będziesz dla niego ta 2 a żona będzie na 1 miejsce.nie znam cię ale zasługujesz na szacunek.takie romanse nigdy się nie kończą dobrze po co masz cierpieć.brfr trochę brutalna ale on wykorzystuje że lecisz na jego każde kiwnięcie tacy są podli faceci 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jedna w pracy wdała się w romans z żonatym też z naszej pracy.potem jemu ona się znudziła śmiał się z niej i wszystkim.ja z niej ... i i jaka jest w łóżku słaba.wsxyscy o tym gadali.i udawał że ja nie zna.mozesz robić co chcesz ale lepiej urwać z takim kontakt.tu Niny fajnie a potem robią z siebie ta najgorszą

 

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szywia napisał:

U nas jedna w pracy wdała się w romans z żonatym też z naszej pracy.potem jemu ona się znudziła śmiał się z niej i wszystkim.ja z niej ... i i jaka jest w łóżku słaba.wsxyscy o tym gadali.i udawał że ja nie zna.mozesz robić co chcesz ale lepiej urwać z takim kontakt.tu Niny fajnie a potem robią z siebie ta najgorszą

 

 

Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 90%cacao napisał:

Tak.

Też gdyby ona to potraktowała jako romans - wiadomo: coś sie kończy, on znika, ona znika. Koniec.

Ale ona ewidentnie cobie ubzurała.. on to wyczuł i będzie na tym jechał teraz. oj bedzie 😉 

Faceci to wyczuwają to fakt od takich najlepiej z daleka moim zdaniem. I chyba musi autorka nad sobą popracować skoro pakuje się w takie romanse ( pisze z własnego doświadczenia) jak się nie kocha siebie i nie akceptuje tacy faceci się kręcą cały czas koło ciebie.wyczuwaja że jesteś mało pewna siebie nie kochasz siebie i potrzebujesz tej miłości której ci w sobie brakuje.jsk jeszcze jesteś sama to już w ogóle.nie pisze to że złośliwością tylko widzę po sobie że trzeba nad sobą pracować tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szywia napisał:

Faceci to wyczuwają to fakt od takich najlepiej z daleka moim zdaniem. I chyba musi autorka nad sobą popracować skoro pakuje się w takie romanse ( pisze z własnego doświadczenia) jak się nie kocha siebie i nie akceptuje tacy faceci się kręcą cały czas koło ciebie.wyczuwaja że jesteś mało pewna siebie nie kochasz siebie i potrzebujesz tej miłości której ci w sobie brakuje.jsk jeszcze jesteś sama to już w ogóle.nie pisze to że złośliwością tylko widzę po sobie że trzeba nad sobą pracować tez

chyba, ze kobieta NAPRAWDE chce tlyko seksu.

Ale to juz mowie, trzeba mieć odpowiednie, bardzo konkretne nastawienie psychiczne, byc bardzo czujną, miec wyebane i bardzo BARDZO panować nad emocjami

No, chyba  że robi sie to "tasmowo " z wieloma roznymi, to inna bajka. Ja mowie o romansie z jednym, ktory w jakis sposob zpostal rpzez nas wybrany w tym celu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Andzia25 napisał:

Hey. Spotykalam sie zonatym facetem przez 2 lata, wiem moj blad. Ale ogarnelam sie, zreszta zona sie dowiedziala i nagle 2 tygodnie milczał. Nie rozpaczałam za bardzo bo wiedzialam ze zony nie opusci, zdradzal zone  wiec zero przyszlosci. On chce sie teraz spotkac...co mam zrobic ?

ty się jeszcze pytasz? WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Andzia25 napisał:

Ja go kocham ....

 źle ulokowałaś uczucia. Na pocieszenie Ci napiszę, że nie Ty jedyna. 

Nawet gdyby - w co wątpię - zostawił żonę dla Ciebie to z duże prawdopodobieństwo, że z Tobą zrobiłby to samo za jakiś czas. Dziewczyny pamiętajcie - rozwodnicy to zawsze czerwona lampka (co innego wdowcy).

Opcje są dwie -

albo będziesz dalej uwikłana w ten romans (bo wychodzisz z założenia, że to lepsze niż nic). Przy czym w dalszej perspektywie jest to opcja bardziej destrukcyjna bo będziesz w ułudzie, że coś z tego będzie jednocześnie tracąc czas, który mógłby być przeznaczony na znalezienie faceta, który naprawdę by Cie docenił i chciał z Tobą być. 

albo pogonisz go. Wiadomo, serce będzie Ciebie boleć, możesz leczyć się z tego nawet rok albo i dłużej , ale ostatecznie wyjdziesz z tego twarzą i szybciej się pozbierasz niż w opcji nr 1. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kjersti napisał:

Ach te prowokacje 🤣

Chcialabym, zeby to byla prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Kjersti napisał:

Nigdy nie zrozumiem tego żeby pchać się świadomie w cudzy związek, a później pisać o miłości i myśleć, że się będzie tą jedyną na całe życie. Co innego facet po rozwodzie.

Po rozwodzie  ? Rozwodnik to jedna z gorszych kategorii facetów. Trzeba być naiwną, żeby wierzyć w ten ich zyyyebane historie, że rozwód był z winy żony bo piła, ćpała, nie dbała o dzieci i go zdradzała. Jassssne.

Mojej znajomej też taki jeden tak wkręcał i gadał szokujące rzeczy o byłej żonie. Tak się złożyło, że kiedyś nawiązała kontakt z jego eks. Jakie było jej zdziwienie jak zobaczyła prawomocny wyrok z orzeczeniem rozwodu z jego winy z powodu alkoholizmu i skłonności do przemocy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to oczywiste, że kobieta (bo przeważnie to kobiety odchodzą) nie odchodzi od męża jeżeli nie ma poważnego powodu. Coś musiało być mocno na rzeczy nie tak bo rozwodu też tak się nie dostaje na kaprys  tylko decyduje o tym sąd. Dlatego jestem pełna zdumienia wobec dziewczyn, które się prowadzą z rozwodnikami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kjersti napisał:

Nie piszę, żeby ufać bezgranicznie rozwodnikom. Rozwodzą się też bez orzekania o winie albo z winy żony z tych samych powodów co napisałeś. Rozwód to rozwód koniec. Napisałam to żeby podkreślić, że facet po rozwodzie i związek z nim to co innego niż żonaty pewnie wcale nie myślący o rozstaniu z żoną i szukający naiwnej na boku, która przyleci na każde jego zawołanie. Albo wmawiający kochance, że odejdzie, ale jeszcze to jeszcze to i tak w nieskończoność.

znajomy prawnik mówił, że 90 % pozwów wnoszą kobiety. Ale nieważne. 

Rozwodnik to może być partia dla rozwódki (szczególnie taki z dziećmi). Dla mnie to przejaw desperacji jak dziewczyna z czystą kartą wiąże sie z dzieciatym lub rozwodnikami. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×