Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kate007

Kol mi blondi

Polecane posty

Brwi blondi... Ja bym się bała robić sobie całe brwi bo to zawsze sztucznie wygląda. Włosków nie widać tylko takie dwie równe kreski. I mimo że widać że są dobrze zrobione, to i tak wygląda to strasznie sztucznie. Blondi ma swoje brwi dość marne, ale to ja wolałabym hennę i dorysowanie tatuażem pojedynczych włosków. Taki efekt jak teraz ma to dla mnie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko bosko jak ona się krzywdzi takimi kreacjami ja ta ostatnia na Insta, nosz kurde kobieto - nie masz talii osy, wyginasz się jak szalona, krzyżujesz nogi i wciągasz brzuch a efekt jest taki jak każdy widzi.

Baśka nie ma figury do tego typu ...enek i chyba nie potrafi się pogodzić, że nie jest Instagirl. Myślę, że jako 32-latka powinna wiedzieć w czym dobrze wygląda, a tu mam wrażenie, że z wiekiem wciska się w ciuchy coraz bardziej masakrujące jej sylwetkę. Nie mówię, że jej figura jest zła, ale takim koszmarkom mówimy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam u Bachy? Poprzednie tematy poznikały? Jakieś 2 miesiące temu mówiła, że znowu jest na redukcji, schudła coś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u usnęli poprzedni temat bo też nie widzę ostatniego aktywnego. W sumie to dużo u niej nie słychać. Powiedziałabym nawet że raczej ciągle to samo. Czyli jakieś ćwiczenia w tle, zakupy, kosmetyki, zużycia itd. Kupiła sobie ostatnio torbę lv. Taką białą. Dla mnie brzydka. To już lepsze te co ma w klasycznym kolorze i monogramie. Poza tym zakupiła też "adidasy" lv. I tu nie rozumiem bo żaliła się że jej poprzednie długo nie wytrzymała bo chodziła w nich do pracy. To one są, żeby je postawić na półce i na nie patrzeć? Wolałabym kupić też jakieś dobre jakościowo, ale niekoniecznie lv i rzeczywiście wyrzucić jak już się nie będą nadawały do niczego. Tym bardziej, że wie że będzie w nich często chodzić. No to bez sensu jest. A podobno ona taka rozsądna z wydawaniem pieniędzy.  A co do odchudzania, to ona wiecznie jest na redukcji. To akurat temat rzeka, więc nie chce mi się znowu o tym pisać.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bacha w ciąży, nadal jedzie ostro z ćwiczeniami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×