Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
CzerwonyTulipan

Misza nowa kuchnia co sadzicie?

Polecane posty

Fatalnie zagospodarowana przestrzeń. Już widzę jak Karolcia miesza breję w garnku a łokciem trąca Mańka głowę 🤣 albo jak syna nagle odsuwa się od stołu (jak to dzieci mają w zwyczaju) i buch przyciska Miszę do gazówki🤣

Jak robi się remont „na lata” to trzeba liczyć się z kosztami żeby to było funkcjonalne na lata, ale u nich to zawsze wszystko najtańszą linią oporu, żeby jakoś było. No jakoś jest. Jakoś, czyli byle jako. 

Ale Misza pójdzie w zaparte i będzie bredzić że dodatkowe kroki na trasie lodówka<->gazówka<-> blat z skrojonymi warzywami/przygotowanym mięsem - to dla zdrowia 😂😂

• Sad 1

10 minut temu, OhCeline napisał:

Najlepsze były te jej przeglądy torebek i ciuchów, jedna Guess, druga Szachownica albo Pepco 😂

😂😂😂 I outfit gotowy. Spodnie szachownica, bluzka pepco, buty chińczyk i do tego torebka Guess 😄 Mąż jej kupował kiedyś torebkę markową jakąś i ją prezentowała na vlogu z tekstem, że wzięła najmniejsza bo takie lubi najbardziej. Od razu pomyślałam, że dlatego bo najmniejsza najtańsza a musieli wziąć markową żeby logo było 😄

• Thanks 1

1 minutę temu, Aleksa279 napisał:

😂😂😂 I outfit gotowy. Spodnie szachownica, bluzka pepco, buty chińczyk i do tego torebka Guess 😄 Mąż jej kupował kiedyś torebkę markową jakąś i ją prezentowała na vlogu z tekstem, że wzięła najmniejsza bo takie lubi najbardziej. Od razu pomyślałam, że dlatego bo najmniejsza najtańsza a musieli wziąć markową żeby logo było 😄

Na bank dlatego wzięli najmniejszą i pewnie jeszcze z wyprzedaży. Jak najtaniej ale szpanersko to jej motto.

• Like 1

Napisano (edytowany)
11 minut temu, Rielka napisał:

u nich to zawsze wszystko najtańszą linią oporu, żeby jakoś było. 

Ale Misza pójdzie w zaparte i będzie bredzić że dodatkowe kroki na trasie lodówka<->gazówka<-> blat z skrojonymi warzywami/przygotowanym mięsem - to dla zdrowia 😂😂

Tak samo jak twierdzi, że salonu nie chcą bo nie potrzebują i jej znajome też nie mają ha ha ha 😂

Edytowano przez Karmelka94

39 minut temu, Rielka napisał:

Fatalnie zagospodarowana przestrzeń. Już widzę jak Karolcia miesza breję w garnku a łokciem trąca Mańka głowę 🤣 albo jak syna nagle odsuwa się od stołu (jak to dzieci mają w zwyczaju) i buch przyciska Miszę do gazówki🤣

Jak robi się remont „na lata” to trzeba liczyć się z kosztami żeby to było funkcjonalne na lata, ale u nich to zawsze wszystko najtańszą linią oporu, żeby jakoś było. No jakoś jest. Jakoś, czyli byle jako. 

Jak już, to po najmniejszej linii oporu albo wszystko po taniości 😉 ale ogólnie zgadzam się. Nie podoba mi się to zestawienie samych szafek blatu i nic poza ttm a po drugiej stronie wszytko razem czyli zlew, zmywarka, kuchenka. Stół stoi tuz przy kuchence, ktoś będzie coś gotował a reszta nawet nie będzie mogła w spokoju zjeść czy wypić kawę przy nim. Nie ma ładu ani składu;)

2 godziny temu, OhCeline napisał:

Dokładnie. Czekam na jej tłumaczenie odnośnie zakupu najtańszego "regału" do kuchni jak ona to mówi i pozostawienia starych płytek podłogowych i paneli na ścianie. To będzie hit.

W ogole mialam takie wtf, jaki regał do kuchni XD

Zabrakło kasy na listwy przypodłogowe 😉 i już serio mogli wymienić te podłogę starą

Nie wiem o kim mowa,  ale czytam ten wątek i szczerze to troche slabe, że jej wytykacie ze tańsza kuchnie wziela czy tańsze cos... ważne, że nowe i w miarę funkcjonalne:)

Co do ciuchów- sama mam bluzki z Pepco i noszę je z torebką Karla Langeferda i jakoś mi to nie przeszkadza. Jak czyste schludne i w miarę pasuje do siebie to spoko. 

• Like 1

Panie w sklepie jej doradziły żółtą firanke do fioletowych ścian, teraz znowu pan jej sprzedał dwie inne rolety... No pecha ma strasznego ta nasza Miszka do sprzedawców 😉

• Thanks 1
  • Haha 3

51 minut temu, Molta napisał:

Jak już, to po najmniejszej linii oporu albo wszystko po taniości 😉 ale ogólnie zgadzam się. Nie podoba mi się to zestawienie samych szafek blatu i nic poza ttm a po drugiej stronie wszytko razem czyli zlew, zmywarka, kuchenka. Stół stoi tuz przy kuchence, ktoś będzie coś gotował a reszta nawet nie będzie mogła w spokoju zjeść czy wypić kawę przy nim. Nie ma ładu ani składu;)

Wybacz,  ponad polowe życia mieszkam poza granicami Polski i siłą rzeczy związki frazeologiczne mylą mi się. Ale dziękuje za uwagę 😉

• Like 1

1 godzinę temu, Molta napisał:

Jak już to „linii najmniejszego oporu”.

• Thanks 1

55 minut temu, CoctailGirl napisał:

Panie w sklepie jej doradziły żółtą firanke do fioletowych ścian, teraz znowu pan jej sprzedał dwie inne rolety... No pecha ma strasznego ta nasza Miszka do sprzedawców 😉

I oczywiście nie zwróci nie wymieni itp. tylko NOWE kupi.. widziała, że dwie rolety z innej parafi, a i tak je zamontowali 🙈.

2 godziny temu, Dzasne napisał:

Jak już to „linii najmniejszego oporu”.

Zgadza się, pouczam kogoś, ale sama przekręciłam;) 

2 godziny temu, Rielka napisał:

Wybacz,  ponad polowe życia mieszkam poza granicami Polski i siłą rzeczy związki frazeologiczne mylą mi się. Ale dziękuje za uwagę 😉

Sorki, sama błąd popełniłam. Powinno być po linii najmniejszego oporu 😉

3 godziny temu, Sonda napisał:

Nie wiem o kim mowa,  ale czytam ten wątek i szczerze to troche slabe, że jej wytykacie ze tańsza kuchnie wziela czy tańsze cos... ważne, że nowe i w miarę funkcjonalne:)

Co do ciuchów- sama mam bluzki z Pepco i noszę je z torebką Karla Langeferda i jakoś mi to nie przeszkadza. Jak czyste schludne i w miarę pasuje do siebie to spoko. 

To jak nie wiesz o kim mów to po co się wypowiadać. Mi nie chodzi o taniosc w sensie ceny. Obejrzyj jej najnowszy vlog o kuchni. Ciag szafek pod ścianą, bez wbudowanego zlewu, bez kuchenki itp. Wszystko to znajduje sie o przeciwległej ścianie, na kupie, obok siebie. Bez blatu roboczego który jest właśnie po drugiej stronie kuchni. Do tego kuchenka przy samym stole. Dwie różnokolorowe rolety na oknie. Z tymi pepcami to jest tak, że ona sobie stara się nosić lepsze marki, a pepcowe ciuchy przeważnie dzieciom funduje. No i inwestuje w siebie na maxa, podczas gdy przycina na sprawach domowych. Raczej tu o to chodzi  skoro już nie znasz tej ytberki 😉

• Thanks 1

Czy ten Maniek też nie widział tego jak montował? Na meblach zostawić taką wyrwę na okap i go nie pomontować? Jak ona będzie smażyć? Zaraz wszystko w plamach i smród z patelni🤦‍♀️. Jak zaoszczędzili na braku remontu podłogi, na lodówce i meblach-kupione po kosztach jak zwykle: to trzeba było choć pozmieniać te przyłącza żeby to wszystko miało ręce i nogi. A tak mamy zmarnowaną przestrzeń, kuchnia mega nieustawna i niefunkcjonalna. Czekam na vlog jak misza będzie latać ponad głowami dzieci ze smażoną cukinią i rzodkiewką🤣. Ludzie po 30 z zerowym pojęciem o czymkolwiek...

• Like 6

Kuchnia zrobiona po całkowitej taniości widać, że na zrobienie porządnej kuchni na wymiar ich nie stać. Mnie najbardziej dziwi ustawienie tego stołu, brak swobodnego dojścia do piekarnika i lodówki,  powinna go ustawić pod ścianą a nie pod oknem. 

• Like 2

2 minuty temu, maniamaniamania napisał:

Aż strach pomyśleć co to będzie jak się wezmą za łazienke.. 🙈

Nie wezma sie bo nie ma juz kasy

• Like 1

57 minut temu, CzerwonyTulipan napisał:

Nie wezma sie bo nie ma juz kasy

Też prawda. Misza coś kiedyś wspominała, że w przyszłym roku BO są zmęczeni remontami itp., (ona najbardziej nie 🙈) wiadomo, że chodzi o kasę.. 

Najgorszą robotę odwalił jej mąż. Jakby miała zapłacić na remont kuchni to jej by na te mebelki nie starczyło kasy.  Przynajmniej czysto ma teraz w tej kuchni.  Dla nich to luksusy:classic_happy: 

• Like 3
  • Haha 1

No sorry, ale przylaczy noe chcialo im sie przestawiac, bo to wiazaloby sie z fachowcem i dodatkowym wydatkiem. Woli udawac, ze tak jest fajnie. Hahahahahahaha ale bieda edition 😅

• Like 1

Napisano (edytowany)

Te szafki z miejscem na okap, a kuchenka po drugiej stronie 😂 Oby nikomu tluszcz na plecy nie strzelal. Kuchnia jak w schronisku mlodziezowym.

Edytowano przez sasiadka_zenobia
  • Like 2
  • Thanks 1

1 godzinę temu, sasiadka_zenobia napisał:

Te szafki z miejscem na okap, a kuchenka po drugiej stronie 😂 Oby nikomu tluszcz na plecy nie strzelal. Kuchnia jak w schronisku mlodziezowym.

Kupili taką, bo na inne meble nie mają kasy. Niestety te ich mebelki kuchenne to parę stówek kosztowały? Nawet sama nie wiem po ile takie meble są. Zrobienie kuchni porządnej to wydatek przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych o sprzęcie to już nie mówię. 

9 minut temu, Milutka napisał:

Kupili taką, bo na inne meble nie mają kasy. Niestety te ich mebelki kuchenne to parę stówek kosztowały? Nawet sama nie wiem po ile takie meble są. Zrobienie kuchni porządnej to wydatek przynajmniej kilkanaście tysięcy złotych o sprzęcie to już nie mówię. 

Takie meble kupi się w granicach 300- 1000 zł w zależności od wykonania i jakości materiału. To jest remont najtańszym kosztem ale jak ktoś nie ma kasy to dobre i to. Przynajmniej już ta kuchnia nie straszy w przeciwieństwie do starej.

• Thanks 1

Beznadziejnie pomyślana ta kuchnia. Powinni ją zrobic w L, a nie po dwoch stronach i jeszcze na siłę ten stół wciśnięty na środku. Brak kompletnie wyczucia przestrzennego.

• Like 1

Dnia 3.06.2021 o 11:53, JołZiom napisał:

Takie meble kupi się w granicach 300- 1000 zł w zależności od wykonania i jakości materiału. To jest remont najtańszym kosztem ale jak ktoś nie ma kasy to dobre i to. Przynajmniej już ta kuchnia nie straszy w przeciwieństwie do starej.

Gdyby kupiła taki zestaw od producenta to mogłaby zrobić pod wymiar w tej samej cenie. Mieszka w małym mieście w którym na pewno są tzw "targi"  i na takich targach są stoiska z meblami i można sobie kuchnie pod wymiar dopasować w takiej samej cenie jak te gotowe w marketach budowlanych. Na jej możliwości finansowe to by było lepsze rozwiązanie. Przynajmniej zamiast szafki nad okap mogłaby mieć normalną 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się