Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Roszpunka

Czy możliwa jest ciąza

Polecane posty

Dzień dobry, mam problem, mianowicie 12 kwietnia uprawiałam seks z chłopakiem były to dni płodnie , stosunek z prezerwatywa bez skończenia we mnie. 2 tygodnie po tym zaczęłam mieć dziwne objawy jak parcie na pęcherz, mdłości, ból jajników i podbrzusza, od tego czasu minelo 7 tygodni, zrobiłam betę 2 razy wynik 0.1 zrobiłam z 15 testów, każdy negatywny, mimo tego moje piersi są powiększone bolące i nadal mam bardzo wzdety brzuch i problemy jelitowe również. Miesiączkę dostałam w terminie jednak tego dnia zaczęłam brać antykoncepcję wiec nie wiem jak dokładnie wyglądałaby ta miesiączka bez niej, mi leki ja zahamowały, następnie miesiąc później dostałam krwawienia z odstawienia, czy mogę wykluczyć ciąże? Dodam ze mam sine wargi sromowe, ale chyba testy beta są czule prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poza mechaniczną ochroną dobrze kontrolować płodność za pomocą jakiegoś urządzenia do wyznaczania dni płodnych. Mi pomaga termometr owulacyjny cyclotest MySense, zobacz sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niee jestes, po co ten stres i testy? skoro sie zle czulas i cos cie niepokoilo to moglas isc do gina. do wyznaczania cyklu mozesz wyprobowac afrodyte smart z aplikacja na telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×