Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kristen94

Wypowiedzenie

Polecane posty

Witam mam takie pytanie .Jestem zatrudniony  na umowę o pracę ,chce dać wypowiedzenie . Pracuję już 4 lata i pytanie brzmi czy jest takie coś jak 3 miesięczne wypowiedzenie ? I w tych 3 miesiącach forma ma obowiązek mi płacić a ja mam 3 miesiące na znalezienie nowej pracy ? I Czy wtrdy można również iść na zwolnienie lekarskie ?Jak to dokładnie wygląda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kristen94 napisał:

Witam mam takie pytanie .Jestem zatrudniony  na umowę o pracę ,chce dać wypowiedzenie . Pracuję już 4 lata i pytanie brzmi czy jest takie coś jak 3 miesięczne wypowiedzenie ? I w tych 3 miesiącach forma ma obowiązek mi płacić a ja mam 3 miesiące na znalezienie nowej pracy ? I Czy wtrdy można również iść na zwolnienie lekarskie ?Jak to dokładnie wygląda ?

Przez te 3 miesiące wypowiedzenia normalnie pracujesz i dostajesz wypłatę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kristen94 napisał:

A jeśli nie chce pracować więcej tam to mogę iść wtedy na L4 ?

Wg prawa nie możesz. W praktyce - owszem, o ile Cię ktoś nie przyłapie / nie skontroluje, co przy 3-miesięcznej nieobecności jest prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli bezwzględnu przez okres  3 miesięcy mogę szukać nowej pracy ,i tyle mam czasu i firma musi mi płacić wynagrodzenie nawet jeśli nie będę chciał już tam istnieć np przez L4 .Chyba że są inne sposoby 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×