Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Patisonek1990

Niewyregulowana cukrzyca a starania o dzidzie

Polecane posty

Hej dziewczyny, czy któraś z Was zaszła w ciążę jak miała niewyregulowana cukrzycę? Jak to u Was było? Lub jest 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się zajść w ciążę przy źle kontrolowanej cukrzycy. Za to ryzyko wad u dziecka jest dużo większe. Więc jeśli chorujesz, to się lecz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lecze się biorę leki i jestem pod kontrola diabetologa  aczkolwiek  nie mam do końca idealnego cukru jaki być powinien  a obawiam się  że mogę być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli podejrzewasz, że możesz być w ciazy, musisz iść do lekarza, bo niektóre leki szkodzą w ciazy. I trzeba je zmienić na bezpieczne. 

Edytowano przez Kliop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro sie "obawiasz" to  lepiej sie upewnij gdyz pierwsze 3 msc sa kluczowe do rozwoju dziecka. naprawde, nie ma zartow. mozesz poczytac o tym na naturalna plodnosc jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jak podejrzewasz ciążę, to idź do lekarza żeby potwierdził; koniecznie musisz poinformować o wszystkim. ja zaszłam w ciążę przy wysokim TSH i od razu poleciałam do endokrynologa, jak powiedziała, że jestem w ciąży to bez kolejki mnie wzięli. przy staraniach to ogólnie powinno się kontrolować płodność, ja miałam termometr owulacyjny mySense. musisz teraz działać szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem.pod stałą kontrola diabetologa wie że się staramy. Jak pokażą się 2 kreski to mam odstawic 1 lek. A z wizytą muszę poczekac do 19 czerwca bo to dzień kiedy powinnam dostać miesiaczke raczej mam regularne ale ziwne objawy takie jak duża ilość sluzu, bolą podbrzusze a nawet przed miesiączka takich objawów nie mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam monitorować swój cykl, myślę, że to bardzo ważne przy staraniach o dziecko tak samo jak dbanie o zdrowie i dążenie do regulowania poziomu cukru. Ja korzystam z monitora plodności Afrodyta Smart test owulacyjny ze śliny na smartfon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, pomoze ci na pewno afrodyta smart do kontrolowania dni plodnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×