Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ona9556

Dziwna sytuacja

Polecane posty

23 minuty temu, marinero napisał:

Mieszka w  wielkim miescie, spotykam sie z madrymi kobietami i nie narzekam na brak sukcesow  wsrod nich 🙂 .Nie mam zamiaru ubierac ich w burke , a wrecz przeciwnie.Chetnie je rozbieram LOLi zadna nie biega na policje z wrazskiem ze je obmacuje 🙂 

Czasem je zaciagam do mojej "nory " ale jest klimatyzowana i ma wygodne lozko  wiec chetnie zostaja na sniadanie 🙂

 Zapraszam cie autorko! Chetnie bym ocenil czy te twoje piersi sa naprawde warte grzechu?! 🙂Jelsi sie okaze ze dziadek po prostu udal sie pod zly adres  wtedy odszczekam kazde slowo jakie tu napisalem na forum i wydam ci swiadectwo  nieskalanej cnoty LOL 

Jak mają ochotę to czemu nie, ja nie mam i nie miałam więc gdyby one nie miały to też byłoby nieciekawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Bo to nie jest normalne? Ty jesteś obca, więc chyba logiczne, że obcą się obmacuje, a nie wnuczkę. Dzielnicowego w jakim celu chcesz wezwać? Nie łaź po dziadach na kawusię z litości. Ot co.

Nie, nie. Dziecko z adopcji więc kazirodztwa nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

No i? Albo marna prowo albo kolejna nawiedzona idjotka pokroju kiełbasy...

Nawiedzona, bo obcy facet mnie macał bez zgody? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Nawiedzona, bo robisz z tego aferę na kilka stron. Trzeba było dać mu w papę.

Bo to jest poważna sprawa. Ja rozumiem, że niektóre nawet ucieszyłyby się gdyby je obcy chłop wysciskal a dla takiego marinero to jest na porządku dziennym, bo on uważa, że baba jak się uśmiechnie to chce żeby ją wy ruchał. No taki typ człowieka, jakich wielu

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

  2 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Nawiedzona, bo robisz z tego aferę na kilka stron. Trzeba było dać mu w papę.

Bo to jest poważna sprawa. Ja rozumiem, że niektóre nawet ucieszyłyby się gdyby je obcy chłop wysciskal a dla takiego marinero to jest na porządku dziennym, bo on uważa, że baba jak się uśmiechnie to chce żeby ją wy ruch ał. No taki typ człowieka, jakich wielu

Edytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Nie ośmieszaj się. Po prostu nie łaź do obcych chłopów.

Proszę cię, koleżanka nawet poszła do sąsiada na kawę a facet żonaty i nie było takich akcji. Rozumiem że bronisz przyszłych gwalcicieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Ale to Ty poszlaś do niego do domu, a chłopy myślą inaczej niż kobiety. A marinero to stary, rubaszny chłop, który myśli, ze baby istnieją tylko do rūchania i umilania im egzystencji.

No sory, najpierw go zaprosiłam do siebie a że stary niedołężny to już mówię dobra, idę do niego bo pewnie doła ma. teraz już wiem co on tak siedział i się gapił stary zboczeniec niewyzyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

No ok, ale ile będziesz mielić to samo? Było, minęło. Esu.

A wiesz, że sprytnie sobie to wymyślił. Chciał mnie najpierw upoic alkoholem. Hahaha. Nie wiem czy to w trudnych sprawach puszczają czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marinero powinien pocieszyć kumpla po fachu, bo dostał kosza i pewnie się załamał jak to bywa u takich jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Ale to Ty poszlaś do niego do domu, a chłopy myślą inaczej niż kobiety. A marinero to stary, rubaszny chłop, który myśli, ze baby istnieją tylko do rūchania i umilania im egzystencji.

Proszę Cię, Boni. Nie jesteśmy aż takimi satyrami, by myśleć, że każda osoba, która wpada do nas kawę, chętnie zostanie i na kolację ze śniadaniem. A nawet wtedy może zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

My, czyli kto? Ty i ten dziad?

My, faceci. Zdarzają się jednostki, które nie potrafią się zachować, przyznaję. Ale wrzucanie wszystkich do jednego worka nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marinero napisał:

Chcesz poprawiac 3,5 miliarda lat ewolucji zycia na ziemi  a to naprawde wielgasne ambicje wiec jednak ten znak rownosci utrzymam 🙂 

Cieszy mnie zainteresowanie mężczyzn starych czy młodych, ładnych czy brzydkich o ile jest okazywane w odpowiedni sposób. Nie będę nic poprawiać bo mężczyźni nie pozwalają sobie w stosunku do mnie na takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, marinero napisał:

jestes klasyczna kobieta : co innego mowi a co innego robi LOL  Ja to doceniam Wiem ze ty bys  sie na zadna kawe nie dala namowic   a jesli juz to w Ritzu de Paris:) 

Jak facet zaprasza na kawę to idę ,albo nie. Nie jestem głuchoniema, żeby do komunikacji używał rąk i nie wiem gdzie widzisz rozbieżność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×