Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Martunia1994

Czemu on nie chce mnie zablokować

Polecane posty

Witam mam 28 lat spotykam się z facetem przed 40 od 5 Msc może niektórzy uznają mnie teraz za niezdrowa psychicznie ale poważnie ciężko mi to zakończyć otóż miałam do czynienia z panem niezdecydowanym raz było wszystko jak w bajce na 2 dzień nie chciał mnie znać albo się odsuwał chciał się spotkać potem nie strasznie mi się to odbiło na psychice teraz już totalnie dał mi znać ze nie chce się spotykać i ze nie chce kontaktu z niewiadomego powodu stał się dla mnie chamski i bezczelny pisze do niego ze chce się jakoś z nim dogadać spotkać pogadać jako znajomi odczytuje a później pisze nie to mu napisałam ze dla naszego wspólnego dobra niech zablokuje mój nr i wtedy nie bd dążyć do kompromisu ... ale on tego nie chce zrobić tzn nie pisze ze nie chce tylko nic na to nie odp a zablokowana nie jestem z jednej strony bardzo chce żeby to zrobił bo dla mnie brak takiego zachowania z jego strony to promyk nadziei chociaż jest dla mnie jaki jest może ktoś mi pomoże zrozumieć jego zachowanie bo ja już tracę zmysły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martunia1994 napisał:

Ale ciężko zablokować 

Nie wiem musisz się chyba sama ogarnąć żeby nie pisać i nie dzwonić : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Martunia1994 napisał:

Nwm bo jak mnie ktoś denerwuje to odrazu blokuje i tyle może mu to podwyższa męskie ego 

Niech wszystkich zablokuje jak będzie miał nerwa... : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×