Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Julia000

Co sadzicie o takim zachowaniu ?

Polecane posty

Poznalam faceta 45 l. spotykalismy sie przez miesiac po czym uslyszalam : jestes fantastyczna, dobrze zorganizowana, sex jest swietny ale..... uwiodl zmanipulowal technikami sexu poszedl ...  a ja sie teraz za to obwiniam ...jak mi to powiedzial to jeszcze ciagnal mnie do siebie do domu wiadomo w jakim celu do tego chyba jest seksoholikiem lubi dominowac bez gadżetow i sprosnych tekstow mu opada

Przyznal sie ze byl w klubie dla swingersow 2 x ciagle ma jakies fantazje o ktorych mowi albo chodzil po ulicy kiedys i zadawal laskom pytanie czy pojda z nim do lozka 😮

 mnie poznal rowniez na ulicy i obawiam sie ze wyrywa laski z ulic... bajeruje gadką, ze chce dziecko, ze jest romatyczny, itp po czym po kolejnych spotkaniach mowi o tym ze uwielbia sex o swingersach, o gadżetach  tindera tez mowil ze nie ma po czym okazalo sie jednak ze ma tam profil uwodzi potem znika nawet na ulicy go spotkalam to nawet czesc nie powiedzial...

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za cwaniak i manipulant!Ale trzeba przyznac ze potrafi ulozyc sobie zycie, jeszcze zeby te laski na niego zarabialy, gotowaly i sprzataly to normalnie raj- bez zobowiazan i ograniczen

Co w tej sytuacji?Zapomniec o draniu

Edytowano przez emigrantka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×