Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Crazygi

Akceptacja swojego wyglądu

Polecane posty

Cześć, dziewczyny przychodzę do was z dość dużym dla mnie problem. Od pewnego czasu jestem w związku z chłopakiem. Niestety mam problem z akceptacją własnego ciała. Nie należę do osób szczupłych (60-62 kg przy wzroście 160cm) z czego znajduje się kilka fałdek na moim brzuszku, celulit na udach. Bardzo krępuje mnie jego dotyk w okolicach brzucha. Powiedzcie mi co zrobić, aby się siebie nie wstydzić? Miałyście podobny problem ze swoim wyglądem? Krępuje mnie nawet to, żeby pokazać mu się, chociażby w samej bluzce i majtkach. Jeżeli chodzi o seks, to mam największy lęk właśnie, a jeszcze tego nie robiliśmy. Oczywiście kocha mnie za to jaka jestem jednak ja nie potrafię się przed nim przełamać. Mam od dłuższego czasu dietę oraz ćwiczę i póki co spadło mi jakieś 10kg, jednak dalej dążę do idealnej sylwetki. Ja naprawdę nie wiem, co mam robić i jak siebie zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crazygi napisał:

Cześć, dziewczyny przychodzę do was z dość dużym dla mnie problem. Od pewnego czasu jestem w związku z chłopakiem. Niestety mam problem z akceptacją własnego ciała. Nie należę do osób szczupłych (60-62 kg przy wzroście 160cm) z czego znajduje się kilka fałdek na moim brzuszku, celulit na udach. Bardzo krępuje mnie jego dotyk w okolicach brzucha. Powiedzcie mi co zrobić, aby się siebie nie wstydzić? Miałyście podobny problem ze swoim wyglądem? Krępuje mnie nawet to, żeby pokazać mu się, chociażby w samej bluzce i majtkach. Jeżeli chodzi o seks, to mam największy lęk właśnie, a jeszcze tego nie robiliśmy. Oczywiście kocha mnie za to jaka jestem jednak ja nie potrafię się przed nim przełamać. Mam od dłuższego czasu dietę oraz ćwiczę i póki co spadło mi jakieś 10kg, jednak dalej dążę do idealnej sylwetki. Ja naprawdę nie wiem, co mam robić i jak siebie zaakceptować.

Jak wychudniesz to siebie zaakceptujesz;) póki co nie rozbiersj się przy nim, chyba że będzie ciemno.;);)🤣

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrzucilas już 10kg to duuuże osiągnięcie. Uważaj, żeby nie przegiąć z tych odchudzaniem. Co do wstydu, może spróbuj małymi krokami odsłaniać coraz wiecej lub dotykać się w różne miejsca np. tego dnia pokaż mu się w spódniczce, a innego załóż jeszcze krótsze spodenki. Powoli się osmielaj na coraz więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Crazygi napisał:

Cześć, dziewczyny przychodzę do was z dość dużym dla mnie problem. Od pewnego czasu jestem w związku z chłopakiem. Niestety mam problem z akceptacją własnego ciała. Nie należę do osób szczupłych (60-62 kg przy wzroście 160cm) z czego znajduje się kilka fałdek na moim brzuszku, celulit na udach. Bardzo krępuje mnie jego dotyk w okolicach brzucha. Powiedzcie mi co zrobić, aby się siebie nie wstydzić? Miałyście podobny problem ze swoim wyglądem? Krępuje mnie nawet to, żeby pokazać mu się, chociażby w samej bluzce i majtkach. Jeżeli chodzi o seks, to mam największy lęk właśnie, a jeszcze tego nie robiliśmy. Oczywiście kocha mnie za to jaka jestem jednak ja nie potrafię się przed nim przełamać. Mam od dłuższego czasu dietę oraz ćwiczę i póki co spadło mi jakieś 10kg, jednak dalej dążę do idealnej sylwetki. Ja naprawdę nie wiem, co mam robić i jak siebie zaakceptować.

Co do sylwetki to sama waga i wzrost to za mało ,żeby coś doradzić .Dla mnie raczej rozmiar jest lepszym wyznacznikiem. Ja noszę 34 w porywach do 36 i przy tym wzroście ok. Biorąc pod uwagę ile jest większych rozmiarów ciężko założyć ,że noszące je kobiety są skazane na samotność .Trema przed seksem jest normalna ,bez względu na wygląd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Crazygi napisał:

jak siebie zaakceptować

Rozwiązanie jest dość banalne, bo albo dążysz do wyglądu jaki zadowala Cię albo nic z tym nie robisz i wtedy akceptujesz swój wybór i taką siebie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×