Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wafelek

Straszne bóle miesiączkowe - szukam lekarza!

Polecane posty

Cześć! 

Od ok 15 lat (od zawsze) cierpię na poważne dolegliwości miesiączkowe - ból brzucha i kręgoslupa nie dający się zwalczyć przez ok 24godz. i do tego gwałtowne wymioty, biegunka, osłabienie na granicy utraty przytomności, kompletne rozbicie, kręci mi się w głowie, mąż prowadza mnie do toalety, bo nie jestem w stanie chodzić o własnych siłach.

Mam za sobą tabletki antykoncepcyjne i inne hormony, niby wykluczona endometrioza, fizycznie też niby żadnych wad, guzów itp. Od 15 lat od lekarza do lekarza, a rozwiązania brak i jest coraz gorzej, bo jeszcze wychodzą na jaw skutki uboczne rózmych leków branych przez lata...

Błagam, polećcie jakiegoś dobrego lekarza, który jest w stanie pomóc. Okolice Poznania najlepiej, ale nie koniecznie. W akcie desperacji pojadę gdziekolwiek, nawet za granicę ;)

Może, ktoś oprócz mnie też tak miał i zdołał to pokonać? ❤

Z góry dziękuję 🥰

P.S. Tylko proszę nie polecać mi, że po ciąży samo przejdzie, bo z zajściem w ciążę też mam niestety problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Laber jest bardzo dobrym ginekologiem. Co prawda jest drogi, ale skuteczny. Przyjmuje w Zielonej Górze, więc z Poznania nie masz daleko. Endometrioze bardzo ciężko wykryć. Więc do końca bym jej nie wykluczyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, współczuję. Ja co prawda też miałam bolesne i obfite miesiączki ale tabletki belara unormowały cykl i zmniejszyły dolegliwości. Byłam u mojego ginekologa w mieście do którego normalnie chodzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście takie bóle mogą być objawem endometriozy, mnie ginekolog skierował na sonovaginografię do szpitala medicover i okazało się po tej diagnostyce że na to jest przyczyną bólu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×