Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FranekD

Problem z dziewczyna

Polecane posty

Cześć, mam problem z dziewczyna mieszkamy w mieście X ona ma prace a ja po studiach niestety nie, wysłałem wiele cv i cisza. Mam pomysł z ojcem otworzyć biznesu z mieście Y który jest oddalony o 160 km od miasta X. Polega to na tym ze ja musiałbym zostawić swoją ukochana w mieście X i wyjechać żeby spróbować rozkręcili bizness. Mamy możliwość zarobienia pieniążków i mieć więcej niż przeciętna osoba. Ale moja dziewczyna robi mi problem i kłótnie ze to nie jest mój pomyśl, ze nie będzie zyc na odległość. Chciałbym jeszcze dodać ze jak rozkręcimy bizness to będzie mogła przeprowadzić się do miasta Y i tam znajdzie prace nawet lepiej płatna niż w mieście X. Kurde co Myślicie bo mnie już coś trafia, wydaje mi się ze nie do życia, bo dla niej najlepije byłoby wyjechać za granice i tam pracować, a nie tutaj udawać biznesmenaaaa….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mie da sie byc razem na odleglosc, dlaczego nie przeniesiecie sie wszyscy razem juz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce zobaczyć czy interes będzie szedł, jeśli tak yo wtedy przyjedzie do Mnie. Bez sensu wyjeżdżać jak może okazać się ze klapa będzie z biznesu, jak tutaj ma stabilna prace, a jechać żeby za chwile się zwinąć to słabo. Po miesiącu będzie widać tak na prawdę czy to będzie szło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×