Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukimaximhowlettflintpalme

Jak poderwać kasjerkę z Żabki

Polecane posty

No tak właśnie zrobiłem, nic mi to nie dało 😛 setki razy mi się podobały jakieś kasjerki najczęściej właśnie z Żabki, nie wiem czy właściciele nie prowadzą jakieś selekcji przy rekrutacji pod kątem wyglądu bo czasami są naprawdę urodziwe, zdarzają się oczywiście jakieś karynska albo stare raszple ale jakoś w mojej okolicy w Ząbkach są same modelki, wszystkie mega urodziwe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Jeśli zamierzasz podrywać jeszcze jakieś kasjerki z Żabki i peszysz się przy ludziach, to zwyczajnie przyjdź kwadrans przed rozpoczęciem zmiany albo kwadrans po zakończeniu i poczekaj gdzieś z boku.

Kwadrans po zakończeniu to Żabki zawsze są zamknięte a pracownice zapewne w połowie drogi do domu poza tym tak creepy o tej porze ,idealna sytuacja byłaby spotkać taka kasjerkę w dzień w drodze do pracy i kiedyś jeszcze w innym miejscu zamieszkania tak właśnie przypadkowo spotkałem taka Kasjerkę  zapytałem o nr i dostałem ale to było dawno temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Łukimaximhowlettflintpalme napisał:

Kwadrans po zakończeniu to Żabki zawsze są zamknięte a pracownice zapewne w połowie drogi do domu poza tym tak creepy o tej porze ,idealna sytuacja byłaby spotkać taka kasjerkę w dzień w drodze do pracy i kiedyś jeszcze w innym miejscu zamieszkania tak właśnie przypadkowo spotkałem taka Kasjerkę  zapytałem o nr i dostałem ale to było dawno temu 

Zwykle wychodzi się wyjściem od zaplecza i oczywiście, że jest zamknięte. 
Poza tym po zakończeniu pracy trzeba się przebrać i rozliczyć.
Napisałem po zakończeniu zmiany. Żabki otwarte są chyba od 6 do 23 i wątpię, by ktoś tam pracował 17 godzin. Jeśli ma ranną zmianę,  to kończy po południu. Zaczepianie kogoś w sobotę (zaznaczam, bo zaraz napiszesz, że w południe pracujesz) po południu raczej nie jest creepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, cholera wie jakie takie dziewczyna ma zmiany, czy 7godzinne czy  10godzinne , generalnie mnóstwo relacji nawiązałem taka luźna gadką na ulicy i wtedy np mam totalnie gdzieś że ludzie się patrza itd ale w takim sklepie już mnie to paraliżuje, także dodatkowo myśl że taka dziewczyna jest w pracy i może to widzieć jej szef itd, spróbuję spytać się jeszcze jednej ktora mi się podoba a jak tu się nie uda to daje se spokój z atrakcyjnymi dziewuchami z Żabki xd , tym razem nie będę czekał rok;] 

Edytowano przez Łukimaximhowlettflintpalme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×