Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Blebleble123

Niesłusznie zatrzymane prawo jazdy

Polecane posty

Witam. Ostatnio miałem nieprzyjemną sytuacje, wybrałem się na grilla do znajomych, trochę wypiłem i podrzucić do domu miał mnie kto inny a byłem swoim samochodem. Były trzy dziewczyny, które wpakowały się do mojego samochodu razem z moim znajomym który siedział za kierownica, ja kompletnie pijany siedziałem z boku od strony pasażera. Kolega jechał szybko wjechał na zakręcie w krawężnik wjechał do rowu, nikt nie ucierpiał nikomu nic się nie stało. Jakiś gość się zatrzymał wezwał policję od razu, znajomy uciekł, dwie dziewczyny tez uciekły, jednak facet widział jak ucieka zza kierownicy. Przyjechał radiowóz od razu wsadzili mnie do samochodu myśleli ze ja kierowalem, facet zeznał ze kierowca uciekł były jeszcze dwie dziewczyny które uciekły ale zaraz je znaleźli i przywieźli, one zeznały ze nie ja kierowałem tylko ten znajomy podały nawet jego imię i nazwisko, mnie nie przesłuchiwali od razu odstawili mnie na komendę, nic się nie pytali, posterunkowy zatrzymał mi prawo jazdy do czasu wyjaśnienia sprawy, która odbędzie się za tydzień. Trzy osoby zeznały, ze nie ja kierowałem, chłopak prawo jazdy ma, ale uciekł z miejsca zdarzenia był trzeźwy, policja go nie złapała. Mój samochód zabrał do naprawy on płaci za mechanika i lakiernika. Posterunkowy zatrzymał mi prawo jazdy ale plakietkę oddał, powiedział ze na razie jest zatrzymane elektronicznie i lepiej żebym nie jeździł do czasu wyjaśnienia sprawy.  Dostałem kartkę w niedziele ze jestem jako podejrzany, a będąc w poniedziałek na komendzie dostałem druga kartkę ze już jestem jako świadek . Czy policja ma prawo zabrać mi prawo jazdy mimo ze jestem niewinny bo nie byłem kierowca? Jestem załamany tym wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×