Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Noctis

Pecherzyk żółciowy

Polecane posty

Czesc, czy ktoś z was miał usuwany woreczek żółciowy i w jakim wieku? Jak samopoczucie po czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja. Niecały rok temu. Miałam 40 lat i walczyłam z nim już od kilku. Cholera wywoływała u mnie nawet zapalenie trzustki. Jest dzień do nocy. Już nic nie mogłam jeść, tylko kawiorem z białym odtłuszczonym serkiem. Paznokcie darły mi się jak papier bo byłam niedożywiona. Teraz mogę jeść wszystko, włącznie z grillem. Pije kawę, a od czasu do czasu nawet kieliszek czy dwa wina. Niektóre produkty powodują uczucie ciężkości ale nie ten straszny bol. Zabieg był jednego dnia- drugiego wyszłam do domu. Najbardziej bolało mnie po zabiegu prawe ramię, obojczyk. Idzie tam nerw od przepony, a jak pompują powłoki brzuszne powietrzem do zabiegu to może go to podrażnić. Po 3 dniach samodzielnie zostałam w domu z 2 małych dzieci. Po tygodniu Wszystko już było ok. Nie wolno tylko dźwigać. Ja to lekko zlekceważyłam i po tygodniu w pracy musiałam iść jeszcze na chorobowe, a wróciłam do pracy po 2 tygodniach. To mało inwazyjny zabieg a czyni cuda.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×