Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaciekawiony

Czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą?

Polecane posty

Spotykam się od jakiegoś czasu z dziewczyną, mamy po 24 lata. zauważyłem że jak tylko gdzieś usiądziemy to ona zawsze od razu kładzie nieco wyzej nogi. Jak jestesmy w kinie to na fotelu przed soba, jak w kawiarni to opiera na wolnym krześle, w moim samochodzie na drzwiach pasazera albo na schowku po stronie pasazera. Ostanio jak siedzielismy w beach barze to oparła klapki o moje kolana. Z jednej strony mi to nie przeszkadza, chociaż nieraz muszę czyścic samochód po naszej jezdzie, z drugiej jednak strony zastanawiami sie czy inne kobiety/dziewczyny też tak muszą co chwilę się relaksować? Piwerwszy raz spotykam się z dziewczyną która tak robi, wiec troche jestem zdziwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2021 o 23:51, Zaciekawiony napisał:

Ostanio jak siedzielismy w beach barze to oparła klapki o moje kolana.

Tak mi się skojarzyło :classic_biggrin: 

9:21

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to być związane ze zmęczeniem nóg, albo problemami z krążeniem. Spróbuj jej sprezentować rajstopy uciskowe, które pomagają na zmęczenie nóg i opuchliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pozwalaj jej opierać nóg o różne dziwne miejsce w samochodzie. Nie dlatego, że późnej trzeba je czyścić, tylko dlatego, że to śmiertelne zagrożenie podczas wypadku. Wytłumacz jej, że to kwestia zdrowia i życia.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2021 o 16:23, MagdaWa napisał:

Nigdy nie pozwalaj jej opierać nóg o różne dziwne miejsce w samochodzie. Nie dlatego, że późnej trzeba je czyścić, tylko dlatego, że to śmiertelne zagrożenie podczas wypadku. Wytłumacz jej, że to kwestia zdrowia i życia.

Ale to dotyczy chyba tylko poduszki powietrznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2021 o 11:17, Zaciekawiony napisał:

Ale to dotyczy chyba tylko poduszki powietrznej?

Generalnie każda "dziwna" pozycja zmniejsza szanse na wyjście z wypadku bez poważnych obrażeń. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2021 o 18:17, Zaciekawiony napisał:

Ale to dotyczy chyba tylko poduszki powietrznej?

Niekoniecznie. Samochód nie musi być wyposażony w poduszki powietrzne. Pasażer, który w trakcie jazdy kładzie nogi na desce rozdzielczej, ryzykuje, że w chwili wypadku uderzy głową w kolana i te wbiją mu się w oczodoły, co w konsekwencji może nawet doprowadzić do śmierci.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w samochodzie kładzie nogi na schowku to poszukaj filmików albo zdjeć z  wypadków, gdzie pasażer tak właśnie trzymał nogi podczas podróży. Szybko się oduczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×