Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Piotreksak

Okulary dla faceta.

Polecane posty

Siemanko, noszę okulary o oprawkach plastikowych, w kolorze czarnym i kształcie prostokątnym, myślę że są trochę za duże na moją twarz, przymierzam się do zmiany okularów i myślałem głównie nad oprawkami: plastikowe okrągłe lub metalowe aviator (pilotki), które według Was lepiej wyglądają u mężczyzn, żeby nie wyglądać jak typowy informatyk?

Oczywiście chodzi mi o okulary korekcyjne, moja wada to -4, aktualne szkła mam z indexem 1.6, natomiast tym razem wziąłbym o indeksie 1.67, więc szkła byłyby cieńsze i aż tak oczu mi optycznie nie zmniejszały przy mojej wadzie wzroku.

Mój typ urody: Ciemny brunet z zarostem 3-7 dniowym w zależności od aktualnego widzimisię (zarost jest zadbany) bez wąsa bo nie lubię, mam gęste włosy na głowie i brwi, brak zakoli. Karnacja przeciętna, mam 22 lata. Jeśli chodzi o typ sylwetki to zwyczajna, ani nie jestem chodzącym patykiem, ani facetem z "brzuszkiem".

Może polecicie mi jakieś fajne oprawki, mogą być nawet inne niż te, które wymieniłem powyżej, gdyż dość mam komentarzy "wyglądasz jak informatyk" czy "bez okularów to nawet przystojny jesteś"

Od razu powiem, że soczewki są niemożliwe, gdyż na dwóch wizytach nie udało mi się ich założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×