Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zagubionaona1989

Wrócić do ex?

Polecane posty

Mam 33 lata, dobrą pracę, jestem niezależna.

10 lat w związku. Od 2 lat nieszczęśliwa. Mój były mnie nie szanował - przestał o mnie dbać, czasami przesadzał z %%%. Ja zaczęłam dłużej pracować, też przestałam zabiegać, rozsypało się.

Odeszłam, zaczęłam się spotykać z kimś z pracy (słabo, bo jestem jego przełożoną), zakochałam się, on też. Minęły dwa miesiące i mój ex w łzach prosi o powrót - deklaruje poprawę (wierzę w to), a ja wariuję.

Ex wie, że kogoś mam. Obecny nie wie, że ex chce wrócić. A ja nie wiem co robić :(

Ex to taka miłość z przyjaźnią - mogę na niego liczyć, jest 8 lat starszy, stabilny finansowo. Znam go. Wierzę, że się zmienił. Szczerze wierzę.

Obecny to realista, z jasnymi zasadami. Na pewno nigdy nie było by tak, że by mnie nie szanował. Tutaj mam większą namiętność, szaleję za nim. Ale nie wiem, co będzie za chwilę... Czy różowe okulary mi z nosa nie spadną?

 

 

Nie miałam wątpliwości, że chce być z obecnym dopóki nie zdałam sobie sprawy, że gdyby ex kogoś poznał i wziął z nią slub, to moje serce rozleciałoby się na milion kawałków. Od tego momentu nie wiem co robić :( pomóżcie!!!

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×