Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 godziny temu, Anielika napisał:

Mi sie wydaje, ze szukasz sposobu jak zakonczyc zwiazek ze starszym. Najpierw byly wielkie deklaracje, a teraz chcesz sie uwolnic 🙂  Ja sie tobie nie dziwie, jestes jeszcze mloda i masz  potrzeby. 

Bedziesz musiala zmienic prace?

Właśnie dobrze jest mi z tym starszym. Na prawde go kocham i tesknie jak go nie ma. Jakiś matrix. 

Praca zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nigdyniemównigdy8 napisał:

Właśnie dobrze jest mi z tym starszym. Na prawde go kocham i tesknie jak go nie ma. Jakiś matrix. 

Praca zostaje.

Tesknisz za tym starszym jak za rodzicem, nie jak za kochankiem😜 Zazwyczaj osoby szukajace duzo starszych od siebie partnerow nie mialy dobrego wzorca w domu. Ja bym ciebie wyslala do psychologa, bo szkoda zdrowia tak sie rozkraczac 😉 

Zdrada predzej czy pozniej wychodzi na jaw. Z tym, ze  zdradzany dowiaduje sie zazwyczaj na koncu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anielika napisał:

Tesknisz za tym starszym jak za rodzicem, nie jak za kochankiem😜 Zazwyczaj osoby szukajace duzo starszych od siebie partnerow nie mialy dobrego wzorca w domu. Ja bym ciebie wyslala do psychologa, bo szkoda zdrowia tak sie rozkraczac 😉 

Zdrada predzej czy pozniej wychodzi na jaw. Z tym, ze  zdradzany dowiaduje sie zazwyczaj na koncu. 

Nie zawsze wychodzi na jaw.  O ile można mówić o zdradzie skoro seksu nawet nie ma i nie było.

Być może tu jest pies pogrzebany. Psychologa odwiedzę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×