Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
takijeden

Czy ja sobie tylko wkręcam? Dziewczyny pomóżcie! :)

Polecane posty

Hejo,

Jestem facetem po 20tce i mam drobny kłopot :classic_biggrin: Zwykle po jakiś imprezach okolicznościowych w gronie rówieśników napotykam na jakieś atrakcyjne według mnie dziewczyny. Często pod względem humoru, uroku osobistego (charyzmy) lub po prostu bycia bardzo miłą i szczęśliwą osobą :classic_smile: Praktycznie zawsze nie znam tych osób dłużej niż z rozmowy lub pogawędki i nie czuję miłości, lub zakochania. Zwykle po takim wyjściu zaczyna kiełkować myśl o takiej osobie, a później zajmuje całą głowę :classic_laugh: Nie wiem czy tak się określa słowo "zauroczenie" ale raczej nie jest to miłość, a na pewno nie chcę sobie takowej wpajać na siłę. Drodzy czytelnicy a zwłaszcza czytelniczki, czy u Was jest podobnie? Czy jakoś sobie z tym radzicie, czy brniecie dalej i zawiązujecie bliższe relacje z takimi osobami? :classic_biggrin: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze. Nic niezwykłego. Normalna sytuacja. U mnie wyglądało to tak. Byłem na imprezie. Poznalem tam dziewczynę, która mi się bardzo podobała. Fajnie się tez z nią rozmawiało. Po powrocie do domu wciąż o niej myślałem. Marzyłem o tym aby została moją partnerką. Podjąłem w związku z tym odpowiednie działania. Musiałem się pospieszyć gdyż ona była wolna, a jak wiadomo licho nie śpi. Wokól było mnóstwo singli poszukujących fajnej dziewczyny . Swój cel osiągnąłem. Byłem w 7 niebie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×