Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ciastowewlosach

Koczki i Skarpetki

Polecane posty

To może tu adminka skarpetkowego forum napisze za co dostałam bana? Napisałam post o tym, czy wanda odkupiła już skradziony aparat - w jaki sposób to jest niezgodne z regulaminem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, ciastowewlosach napisał:

To może tu adminka skarpetkowego forum napisze za co dostałam bana? Napisałam post o tym, czy wanda odkupiła już skradziony aparat - w jaki sposób to jest niezgodne z regulaminem? 

Wątpię, ze doczekasz się odpowiedzi. 
Na skasowanym watku tez dziewczyna pisała, ze dostała bana. Nie wie za co i ostrzeżenia nie było. Na skarpetkowym forum adminka napisala, ze są trzy ostrzeżenie, a pozniej ban. Chyba ze ktoś grubo przesadzi to odrazu ban. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Juleczkabuleczka napisał:

Właśnie o co chodzi z tamtym forum? Zostało usunięte???

Jest,ale tylko dla zalogowanych wcześniej osób. Nie ma już możliwości założyć konta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Evvita124 napisał:

Widziałam że na wandzie poleciały wszystkie wątki. A miało nie być kasowania więc wtf?

Chyba wszystkie nie poleciały- tylko o Wandzi. Ale forum jest „ukryte”. Dostepne tylko dla zalogowanych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Zadra 2 napisał:

Chyba wszystkie nie poleciały- tylko o Wandzi. Ale forum jest „ukryte”. Dostepne tylko dla zalogowanych osób.

wróciłam po czasie i mi w ogole strony nie wyszukuje a mam konto 😐 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bombolada napisał:

wróciłam po czasie i mi w ogole strony nie wyszukuje a mam konto 😐 

Może dlatego ze strona tez kiedyś była zmieniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
22 minuty temu, cecece13 napisał:

Chyba się wystraszyły, że dostaną pozwy i zamknęły forum 😂 

Od początku było wiadomo, ze ukryją w końcu to forum dla niezalogowanych. To było w regulaminie. Wiec chyba tylko średnio rozgarnięte osoby są tym faktem zaskoczone i wymyślają teorie spiskowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Szambonurek napisał:

Od początku było wiadomo, ze ukryją w końcu to forum dla niezalogowanych. To było w regulaminie. Wiec chyba tylko średnio rozgarnięte osoby są tym faktem zaskoczone i wymyślają teorie spiskowe. 

Taaa i to przypadek, ze po 800 stronach wątek ukryty po story mamy Wandy😂

Chyba tylko średnio rozgarnięte osoby w to wierzą. 😜

  • Thanks 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sasiadka_zenobia napisał:

A co bylo na jej stories? Nie zdazylam zobaczyc 😞 

W skrócie. Prosiła o polecenie kancelarii prawnej ktora zajmie się niemodna i innymi forami. Bo maja już dosyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Story u Luki i mała wygląda jak dziecko wojny. Wielki siniak na policzku. Rozumiem że dziecko itd ale mogli by bardziej na nią uważać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KotRysiek1 napisał:

A Niemodna daje na story jakieś stare sesje zdjęciowe. Nudy...

Ale nie wszyscy skumają, ze to stare. A ig hula. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zadra 2 napisał:

Ale nie wszyscy skumają, ze to stare. A ig hula. 

Widać choćby po tym że ludzie chodzą w kurtkach😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam się zalogować i teraz jest napisane, że dostałam bloka za wynoszenie postów na kafeterię. Szkoda tylko, że w żaden sposób nie mogłam się obronić, bo o takie coś może zostać oskarżony każdy. Konto tutaj założyłam w styczniu, żeby dostać się na tamte forum, potem tutaj nie wchodziłam. W takim razie ktoś kto mnie oskarżył prawdopodobnie sam wynosi posty i tak jak pisałam, to raczej osoba, która zakladała konto niedawno - ja tam byłam od samego początku. A myślałam, że to na kafe jest niesprawiedliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ciastowewlosach napisał:

Widzę, że vlog u Wandy i jakieś wąty w komentarzach o tytuł. Czyżby wcześniej było: dzień z życia samotnej matki? 🤔

Tak, ale poprawiła i przeprosiła na story. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cecece13 napisał:

😂 Wynoszenie postów na Kafe ?? To ktoś tutaj "od nich" wchodził i kopiował co my piszemy i wklejał na tamte forum... Nie raz widziałam dosłownie skopiowane posty z Kafe z nazwą użytkownika, datą i godziną.

Tak! Niejaka uzytkowniczka Maciejka, ktorej jedynym wkladem w tamto forum bylo kopiowanie postow o Szusz xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle jutro rozpoczyna się panieński wyjazd Szpili. Obstawiacie, że Wanda zostanie cały tydzień, wróci wcześniej, czy w ogóle nie poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ciastowewlosach napisał:

A tak w ogóle jutro rozpoczyna się panieński wyjazd Szpili. Obstawiacie, że Wanda zostanie cały tydzień, wróci wcześniej, czy w ogóle nie poleci?

Nie poleci wymyśli pretekst zdrowotny lub zasłoni się ciastkiem że musi przy niej być bo zęby itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ciastowewlosach napisał:

A tak w ogóle jutro rozpoczyna się panieński wyjazd Szpili. Obstawiacie, że Wanda zostanie cały tydzień, wróci wcześniej, czy w ogóle nie poleci?

Nie wiem, czy poleci, ale wydaje mi sie, ze one moga sie tam w sumie calkiem niezle ze soba dogadywac. Skoro jedna z przyjaciolek Ewy (nie wiem nawet czy nie dwie?) pracuje Twinkle, to Andzia musi ja lubic. A ta dziewczyna z kolei musi byc mila dla Andzi, wiec moze jakos ze soba sie beda bawic ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle, ze nie poleci. Albo poleci na 2-3 dni. Ale wcale się jej nie dziwie. Tez bym nie poleciała.

Edytowano przez Zadra 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Big Mama napisał:

Widz

taki liścik to chyba Niemodna dostanie, wieliście ten filmik z Jusią nagrany po pobiciu ? 👀
 

Jaki filmik po pobiciu? Ja widziałam tylko jej story niejasne o obdukcji itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Koczek pojedzie to może Skarpeta nagra vloga: Dzień z życia samotnego ojca część druga 😁 swoją drogą ciekawe kiedy odbierze swoje spersonalizowane auto 🤔 bo Koczek  prawko i samochód to już w lutym miała mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Big Mama napisał:

Jesteś w tyle w tej dramce 😀 dziś wyciekł, jest na fb na grupie Wanda srebrne kropeczki 

Ale wyciekł skad? Od kogo? Przecież  Niemodna nic nie wrzucała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Zadra 2 napisał:

Ale wyciekł skad? Od kogo? Przecież  Niemodna nic nie wrzucała.

Właśnie? Też jestem ciekawa skąd. Oświeć siostro. Na insta nic nie było, fejsa nie mam😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×