Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ciastowewlosach

Koczki i Skarpetki

Polecane posty

6 minut temu, Big Mama napisał:

Tego do końca nie wiadomo. Tam jest cały opis tego. Ale w skrócie - było konto na ig o nazwie Niemodnej gdzie był dodany ten filmik i jakieś screeny. Oczywiście już profilu nie ma.Filmik jest w komentarzu.

Ktoś niby znalazł to przez przypadek szukając profilu Niemodnej.

Prawdopodobnie będzie na Hydrparku na fb

A na filmiku Jusia w histerii trzyma się za twarz i mówi, że ją „szczelil w twarz” 😀

Już jest na hydeparku. Z liścia dostał 🙈

Edytowano przez Zadra 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zadra 2 napisał:

Już jest na hydeparku. Z liścia dostał 🙈

Co jak co, ale nie ważne  czy z liścia czy nie, nie powinno się tego tolerować. A co na to Wanda ktora mowila, ze to wymyślanie, bzdury? 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli rzeczywiście dostala twarz to tylko świadczy jakim cha.em jest W. I można jej nie lubić ale przemoc to przemoc. I nic tego nie usprawiedliwia.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KotRysiek1 napisał:

To jeżeli rzeczywiście dostala twarz to tylko świadczy jakim cha.em jest W. I można jej nie lubić ale przemoc to przemoc. I nic tego nie usprawiedliwia.

🏆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2021 o 20:34, ciastowewlosach napisał:

To może tu adminka skarpetkowego forum napisze za co dostałam bana? Napisałam post o tym, czy wanda odkupiła już skradziony aparat - w jaki sposób to jest niezgodne z regulaminem? 

Wlasnie rozmawiałam ze znajoma i mowila, ze na forum cieszą się ze adminka zrobiła porządek, bo niby bylo już przeginanie i chamstwo. Ze dobrze, ze poszły bany. I ze forum zostało ukryte. Znajoma mowila, ze najlepsze jest w tym wszystkim to, ze ludzie tam maja po 2-3 konta. Jak gdzieś dostaną bana to i tak maja dostęp🙈😂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie zlapalam i siebie i wiekszosc komentujacych na tym, ze przez ten glupi charakter Jusi podswiadomie kazda z nas zwrocila sie w tej dramie za Wojtkiem, ktory, badz co badz, tez jest niezlym oszustem jesli faktycznie wyprowadzal wiele lat pieniadze ze spolek i budowal na tym biznesy. Czlowiek watpliwy moralnie przejawia to na ogol we wszystkich aspektach zycia. 

Edytowano przez Pamela Jenner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zadra 2 napisał:

Wlasnie rozmawiałam ze znajoma i mowila, ze na forum cieszą się ze adminka zrobiła porządek, bo niby bylo już przeginanie i chamstwo. Ze dobrze, ze poszły bany. I ze forum zostało ukryte. Znajoma mowila, ze najlepsze jest w tym wszystkim to, ze ludzie tam maja po 2-3 konta. Jak gdzieś dostaną bana to i tak maja dostęp🙈😂 

 

Mnie nigdy na tamto forum nie ciagnelo i sama idea takiego miejsca do wylewania pomyj wydaje mi sie mega toksyczna. Kafeteria to, oczywiscie, tez zdecydowanie guilty pleasure, ale przynajmniej w zalozeniu jest normalnym, wielotematycznym forum a gdybym miala specjalnie rejestrowac sie na forum przeznaczonym do krytykowania Andzi to byloby mi naprawde wstyd za sama siebie, ze az tak mnie wciaga bezcelowe wytykanie jej bledow 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja nikogo tam nie obraziłam. Dostałam bana za to, że wynosiłam posty tutaj, czego nie zrobiłam. Nie dostałam żadnego ostrzeżenia tylko odrazu miałam zablokowane konto... tu wątki spadają, ale może nikt mnie nie zbanuje bezpodstawnie, za coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ciastowewlosach napisał:

 🤔 bo Koczek  prawko i samochód to już w lutym miała mieć...

to mnie jednak nieustannie zastanawia, sama robiłam prawko całkiem niedawno i mimo, że miałam świadomość że mam kiepski wzrok poszłam na obowiązkowe badanie okulistyczne...oczywiście lekarz mnie pogonił i powiedział, że nie dostanę dopuszczenia jak nie będę mieć dobranych szkieł. Po wizycie u okulisty-optometrysty przyszłam w soczewkach i dostałam dopuszczenie. Zatem, ja się pytam...

Jakim cudem Panna Wanna dostała PKK, jak po latach od nauki jazdy, odgrażania się że już jedzie odebrać to i tamto ona z matką w zimę wylądowała u jakiegoś przypadkowego felczera, który nie poradził sobie z jej wadą wzroku i po zakropleniu atropiny odesłał ją do mądrzejszego od siebie?

Wanda nas buja...nie wyobrażam jej sobie uczącej się teorii i testów. To nie jest na jej głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Manna napisał:

to mnie jednak nieustannie zastanawia, sama robiłam prawko całkiem niedawno i mimo, że miałam świadomość że mam kiepski wzrok poszłam na obowiązkowe badanie okulistyczne...oczywiście lekarz mnie pogonił i powiedział, że nie dostanę dopuszczenia jak nie będę mieć dobranych szkieł. Po wizycie u okulisty-optometrysty przyszłam w soczewkach i dostałam dopuszczenie. Zatem, ja się pytam...

Jakim cudem Panna Wanna dostała PKK, jak po latach od nauki jazdy, odgrażania się że już jedzie odebrać to i tamto ona z matką w zimę wylądowała u jakiegoś przypadkowego felczera, który nie poradził sobie z jej wadą wzroku i po zakropleniu atropiny odesłał ją do mądrzejszego od siebie?

Wanda nas buja...nie wyobrażam jej sobie uczącej się teorii i testów. To nie jest na jej głowę.

Nie każdy jest stworzony do jazdy za kołkiem i ok. Ale po co wtedy o tym gadać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ciastowewlosach napisał:

Tylko, że ja nikogo tam nie obraziłam. Dostałam bana za to, że wynosiłam posty tutaj, czego nie zrobiłam. Nie dostałam żadnego ostrzeżenia tylko odrazu miałam zablokowane konto... tu wątki spadają, ale może nikt mnie nie zbanuje bezpodstawnie, za coś takiego. 

Spoko, odkad forum jest zamkniete, to kwestia czasu, az dyskusja zrobi sie goraca i tutaj jak za starych czasow, nic nie stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zadra 2 napisał:

Nie każdy jest stworzony do jazdy za kołkiem i ok. Ale po co wtedy o tym gadać? 

Moze dopiero musiala sie o tym przekonac. Czasami wydaje sie, ze w czyms sie sprawdzimy, bedziemy dobre, a zycie te plany weryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ciastowewlosach napisał:

Tylko, że ja nikogo tam nie obraziłam. Dostałam bana za to, że wynosiłam posty tutaj, czego nie zrobiłam. Nie dostałam żadnego ostrzeżenia tylko odrazu miałam zablokowane konto... tu wątki spadają, ale może nikt mnie nie zbanuje bezpodstawnie, za coś takiego. 

Ale Ty się tu nie musisz tłumaczyć, one o tak powiedzą co chcą😊

A najlepsze jest to, ze co napiszesz na Kafe to zaraz się to tam znajdzie😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pamela Jenner napisał:

Moze dopiero musiala sie o tym przekonac. Czasami wydaje sie, ze w czyms sie sprawdzimy, bedziemy dobre, a zycie te plany weryfikuje.

Ale ile razy? Bo to chyba nie pierwszy raz😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zadra 2 napisał:

Ale ile razy? Bo to chyba nie pierwszy raz😜

Śmiem twierdzić, że nie wtedy. Bez zbadanego wzroku nie zapiszą na kurs.

Może teraz zimą...ale jak owa historia nie miała ciągu dalszego to i teraz nic z tego.

Jeśli choć trochę jest prawdą o wadzie, co sama opowiada to będzie miała 1. czasowe prawo jazdy na 4 lata (odnawiane w urzędzie po zaświadczeniu od lekarza) 2. będzie miała na sztywno wbite że okulary lub soczewki do jazdy... 

także tak...szerokości życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Arbuz napisał:

A co się stało bo nie m czasu ogladac? 

Jakiejś tam dziewczynie nie pasował termin, ale jednak mieli lecieć bez niej i jakieś inne jeszcze rzeczy o których Ona nie powiedziała. A na koniec mówi, ze doszły jeszcze  do tego sprawy rodzinne. Poleca w innym terminie. 
 

Co do ich związku i tego jej wstępu o lajkach na insta, rozmowach z innymi i tego ebooka,  Jakos dziwnie słucha mi się ich porad dotyczących związku jak sobie przypomnę, ze sami mowili, ze Jurek do niej wypisywał i zarywał ja bedac w innym związku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panieński tylko przełożony i nie wiadomo czy to Ibiza bo tym razem będzie tajemnica przed Ewą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, cecece13 napisał:

To się Wandzie upiekło z wyjazdem 😂

Nie do końca ,bo bedzie tylko pod koniec lipca😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, cecece13 napisał:

Ma więcej czasu, żeby coś wymyśleć i się wymigać... Ja nadal twierdzę, że ona i tak nie pojedzie..

Też tak myślę😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, GloriaMatrona napisał:

A o co chodzi ze dzisiaj na lajwie u zbuki wszyscy pytali gdzie pierścionek? 

No był film i wielki szum z tym pierścionkiem ponoć za35 tys. Kupiony nie w salonie tylko gdzieś na parkingu niemieckim. Wanda niby ucieszona a teraz go nie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KotRysiek1 napisał:

No był film i wielki szum z tym pierścionkiem ponoć za35 tys. Kupiony nie w salonie tylko gdzieś na parkingu niemieckim. Wanda niby ucieszona a teraz go nie nosi.

Pewnie byla u jubilera i wycenił go na 5tys.

Przecież nie będzie nosić takiego taniego 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, YoutubowaBalbi2 napisał:

Wanda kiedy film z metamorfozy pokoju ciasta? Mała znowu wyrośnie  z łóżka, zanim to ogarniesz...🙄

Daj spokoj , przecież ona tak zapiera.ala że nie ma czasu. Te wszystkie jutuberki zblazowane ona, siwa, nigdy nie mają czasu. Za to my mamy , normalny plebs😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×