Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kasia_94_26

Niewygodny pierścionek zaręczynowy

Polecane posty

Z moim chłopakiem zaręczyliśmy się wczoraj. Mega z tego powodu się cieszę i wgl fajnie, tylko że pierścionek zaręczynowy jest bardzo niewygodny. Do połowy pierścionka jest pogrubienie w kształcie ósemek, a na tym pogrubieniu jest jeszcze coś z białego złota wystające i to strasznie rani palce obok, nie mówiąc o tym , że ta gruba część jest wgl niewygodna - wbija się w palce, a biała wystająca część z tego dodatkowo rani. Na dodatek cały pierścionek (cały) jest słabo wykończony i ta grubsza i ta szczuplejsza część jest po prostu ostra, wiecie, tak jak się kupi buty, które obcierają... Zastanawiałam się czy powiedzieć o tym narzeczonemu, bo wykosztował się na pierścionek (kosztował 1600zł, a on pochodzi z biednego domu, na wszystko musi zapracować sam), w końcu zdecydowałam się na to... Pojedziemy odmienić pierścionek, ale boję się, że jak to słaby jubiler to wszystkie będą takie "ostre", to mała miejscowość - wyboru nie będzie za dużego i tu moje pytanie, co wtedy powinnam zrobić? Mam ładny, wygodny , złoty pierścionek od cioci i pomyślałam, że może zaproponować , że ten od cioci uznamy za tego zaręczynowego, w końcu to ładna kasa tyle wydać na pierścionek, którego nawet nie da się nosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wyjść na roszczeniową narzeczoną, ale nie dość, że zawiodłam się pierścionkiem, to jeszcze zaręczyny też nie były żadnym specjalnym wydarzeniem... Nic nie przygotował na to, były w domu, byłam ubrana tak "po domu", on też... Czuję się zawiedziona bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Druga propozycja wg mnie całkowicie odpada... jeśli to byłby pierścionek po/od jego cioci to już prędzej bo 'rodowy' : ) a niektóre pierścionki zwłaszcza te z wystającymi elementami faktycznie zaczepiają o wszystko np o włosy podczas poprawiania.... wymiana na inny to chyba nie jest taki najgorszy pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwyczajnie powiedziała prawdę. Chłopak też powinien się domyśleć że jeśli oczka będą aż do połowy pierścionka to jednak może to boleć. Powiedz mu i idźcie razem gdzieś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze na spokojnie mu wyjasnij 🙂 i napewno zrozumie 🙂

i pojdzcie razem wymienic bys przymierzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się po prostu nie podoba jak ktoś nosi razem, bo pierścionek i obrączka zajmują wtedy "pół palca". Uważam, że pierścionek powinno się nosić, tak jak komu wygodnie i nie wyobrażam sobie nosić go cały czas do końca życia. Jest mnóstwo innych pięknych pierścionków i nie ograniczajmy się do jednego 😉

https://wayoflifestyle.pl/5-porad-jak-wybrac-perfekcyjny-pierscionek-na-zareczyny/

Ogólnie na tej stronie jest kilka porad czym kierować się przy wyborze tego jedynego pierścionka zaręczynowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×