Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
młodymati

Higiena intymna.

Polecane posty

Hej.

Jestem Mateusz, mam 17lat i jest to mój drugi post na forum. Od jakiegoś czasu zacząłem się golić, generalnie; wąs, pachy, całe bikini. Tutaj do was pytanie, do tej pory goliłem się jednorazówkami ale szczerze mówiąc jest to dosyć męczące... Myślałem nad plastrami z woskiem, tylko nie wiem jakie no i czy można owymi golić jądra itp. Może jakaś elektryczna golarka? Najlepiej żeby efekt trzymał się dłużej niż jednorazówką albo akcja golenia trwała krócej. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Możesz spróbować kupić w drogerii plastry z aloesem do ciała z Joanny. Tylko trzeba z tym delikatnie. Ewentualnie jeżeli się nie wstydzisz wybrać się na wosk do kosmetyczki 😉 Ogólnie jeżeli chodzi o wosk to trochę to boli, wszystko zależy od indywidualnego progu bólu.

Edytowano przez Kejti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2021 o 18:29, Kejti. napisał:

Hej. Możesz spróbować kupić w drogerii plastry z aloesem do ciała z Joanny. Tylko trzeba z tym delikatnie. Ewentualnie jeżeli się nie wstydzisz wybrać się na wosk do kosmetyczki 😉 Ogólnie jeżeli chodzi o wosk to trochę to boli, wszystko zależy od indywidualnego progu bólu.

 

Omg, samemu lepiej nie. Plastry Joanny zostawią ślady wosku i będzie ciężko się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×