Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zbynioo

Pytanie do kobiet 35+ z kim się najchętniej umawiałyście w czasach szkolnych z Punkiem Metalem Dresem Hip-hopowcem czy skinem a z kim byście umówiły się dzisiaj

Polecane posty

Zawsze wzrok uciekał za długimi włosami 😉 Dzisiaj nie ma znaczenia czego słuchałby i jakby nosił się, chociaż mieć wspólny gust muzyczny i móc uderzyć na ten sam koncert z radością to sama radość. Ubiór 35+? Mało kto poddaje się subkulturze. Start koń z krokiem w kolanach i czapeczce z daszkiem na bok rzprdolilby mi uczucia myślę, że tak samo jak łysy we flyersie. Dlaczego? Bo na starość chyba nie ma potrzeby obnosić się ze wszystkim co człowiek robi i czuje. Blysawice na fb, maseczki z ***** *** są wg mnie żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, BardziejBrutalnaBabciaBoni napisał:

Skejci to był mój target. Huh. Dziś bym się umówiła z hipisem albo nerdem, a z Jezusem nigdy.

Jezus to metal zgadłem ? Skąd ta zmiana ?

5 minut temu, Electra napisał:

Zawsze wzrok uciekał za długimi włosami 😉 Dzisiaj nie ma znaczenia czego słuchałby i jakby nosił się, chociaż mieć wspólny gust muzyczny i móc uderzyć na ten sam koncert z radością to sama radość. Ubiór 35+? Mało kto poddaje się subkulturze. Start koń z krokiem w kolanach i czapeczce z daszkiem na bok rzprdolilby mi uczucia myślę, że tak samo jak łysy we flyersie. Dlaczego? Bo na starość chyba nie ma potrzeby obnosić się ze wszystkim co człowiek robi i czuje. Blysawice na fb, maseczki z ***** *** są wg mnie żenujące. 

Eee tam niech się ludzie przebierają, świat jest przez to ciekawszy. A jaki masz gust muzyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zbynioo napisał:

jaki masz gust muzyczny ?

Jak urodę- radiowy. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×