Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej

Dziś byłam na usg,według om 6+1 . Na obrazie tylko pęcherzyk, zarodka brak.. mam zrobić dwa razy bete hcg.  Według lekarza pęcherzyk wyglądał na 2tydz czyli licząc od miesiączki 4tc..

Czy jest jeszcze szansa na szczęśliwe zakończenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez mialas przesunac to usg. Gdybts tak faktycznie zrobila jak ci wszyscy radzili to uniknelabys tego stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Lolka1975 napisał:

Przeciez mialas przesunac to usg. Gdybts tak faktycznie zrobila jak ci wszyscy radzili to uniknelabys tego stresu...

Nie mogłam go przesunąć bo moja ginekolog idzie na urlop. I nie tego dotyczy pytanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie 2 tyg to duza roznica. W tej chwili to 50/50. Jak wrzucisz w wyszukiwarke tonprzeczytadz i szczeliwe i fatalne zakonczenie. Musisz sie uzbroic w cierpliwosc i czekac. Nic innego nie mozna zrobic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta z dziś wynosi ponad 36000.

Dziwne,że przy takiej wartości jest tylko pęcherzyk ciążowy. Raczej po wszystkim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend

Nie nastawiaj się tak tylko spokojnie poczekaj na kolejną wizytę. Może akurat będzie wszystko ok i za tydzień zobaczysz już więcej na usg. Jeśli cię to pocieszy to u mnie w 6 TC był tylko pęcherzyk i też myślałam, że ciąża będzie bezzarodkowa, ale 2 tyg później już było serduszko. Na tym etapie ciąży to różnie bywa, czasami jest młodsza niż wynika z obliczeń dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Urbanlegend napisał:

Nie nastawiaj się tak tylko spokojnie poczekaj na kolejną wizytę. Może akurat będzie wszystko ok i za tydzień zobaczysz już więcej na usg. Jeśli cię to pocieszy to u mnie w 6 TC był tylko pęcherzyk i też myślałam, że ciąża będzie bezzarodkowa, ale 2 tyg później już było serduszko. Na tym etapie ciąży to różnie bywa, czasami jest młodsza niż wynika z obliczeń dlatego trzeba się uzbroić w cierpliwosc

Wszyscy mnie już nastraszyli,ze przy takiej becie powinno być serce juz nie mówiąc o zarodku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urbanlegend
2 minuty temu, Karo21 napisał:

Wszyscy mnie już nastraszyli,ze przy takiej becie powinno być serce juz nie mówiąc o zarodku:(

Nie jestem specjalistą więc nie chce cię wprowadzić w błąd, ale z tego co widzę w tabeli to taka beta odpowiada 6 tc, a tak jak pisalam- na tym etapie u mnie nie było jeszcze widac zarodka. Myślę, że dużo zależy też od sprzętu na jakim pracuje lekarz... W każdym razie zamartwianie się nic nie da. Mam nadzieję że wszystko będzie ok tak jak było u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu poszłabym jeszcze do pięciu innych lekarzy i przez pięć dni powtarzała badanie bety, najlepiej w różnych laboratoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Annn2020 napisał:

I jak autorko byłaś już na kolejnym usg? 

Tak, wszystko ok 

Aktualnie 7tc+6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Karo21 napisał:

Tak, wszystko ok 

Aktualnie 7tc+6 

To dobrze. Ja idę jutro... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2021 o 07:01, Annn2020 napisał:

To dobrze. Ja idę jutro... 

Daj znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karo21 napisał:

Daj znać;)

U mnie 7tc +4. Wszystko ok, serduszko pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dobrosułka napisał:

To fajnie dziewczyny.  Oby tak pozostalo 🙂 

Dzięki. Masz rację oby tak pozostało. Tyle że u mnie ta ciąża zupełnie nieplanowana, wywraca mi wszystko do góry nogami i trudno się cieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×