Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć przychodzę z pewnym pytaniem, otóż razem z partnerem od 10 miesięcy stosujemy stosunek przerywany. Jak na razie nie wpadłam i z góry mogę napisać że liczę się z konsekwencjami ,jednak mamy duży problem z antykoncpecją, mam też domysły że jedno z nas może być bezpłodne skoro tak długo nam się udaje . Ostatnio kochaliśmy się w dzień mojej owulacji , on był bardzo zmęczony ,ale twierdzi ,że mimo że słabo to pamięta to na pewno nie doszedł we mnie. Nie mam żadnych objawów ciąży , wydaje się nam tylko że mam większe piersi no i cały czas jadłabym słodycze. Niepokoi mnie tylko fakt ,że dostałam kresu 4 dni wczesniej. Nigdy w życiu tak nie miałam , już ładnych pare lat. Zawsze jest na czas , ewentualnie lekko się spóźnia .  w dodatku okres trwał tylko 2-3 dni ,ale jeden dzień był dość obfity , więc to chyba nie może być ciąża? Miała tak może ktoraś z was i była w ciąży ? Czy mam powody do zmartwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunek przerywany to zawsze powód do zmartwien. Chociaż moja znajoma tak "się zabezpiecza" od 8 lat i jakoś nie wpadli. Nie wydaje mi się że jesteś w ciąży ale dla świętego spokoju zrób test i z głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciąży raczej nie jesteś, jednak jeżeli nie chcesz w niej być to zrezygnuj ze stosunku przerywanego. To proszenie się o kłopot, chyba, że, ten kłopot kłopotem nie będzie. My z mężem uprawialiśmy tak seks latami, a w ciążę zaszłam dopiero gdy zdecydowaliśmy się na dziecko. Jednak gdy postanowiliśmy, że dwoje dzieci nam wystarczy, zaczęłam brać tabletki. Już nie ryzykujemy, stosunek przerywany to nie jest antykoncepcja. Kup test ciazowy i zrób z porannego moczu lub idź na badanie krwi. Będziesz wiedzieć na 100%. 

Skończcie też ze stosunkiem przerywanym, jest duża szansa, że prędzej czy później wpadniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×