Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szardynka

Nie proponuje spotkania wprost

Polecane posty

Hej, nie wiem o co chodzi. Facet sugeruje spotkanie na zasadzie: chciałbym odwiedzić ciś tam w twoim mieście, wpadne  odwiedze i w twoim miescie coś tam, mimo iż sam nie mieszka blisko mnie. Na drugim końcu Polski. A dokładniej tam to jego rodzice. Jego poznałam w pracy za granicą i przyjeżdża na urlop to odwiedzi moje miasto, ale pisze to na luzie i nie określa sie dokładnie. Jakby tylko insynuacje i jakieś sugestie. Dodam, że on wcale nie wygląda na nieśmiałego jeśli o to chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paplanina, mówi tak aby podtrzymać znajomość jakby chciał to by to zrobił. Najgorsze są takie trutnie lata to wokoło i nie wiadomo chce ukąsic czy o co mu chodzi. Ja bym się nie nastawiała i w żart takie gadki obracała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lilys napisał:

Paplanina, mówi tak aby podtrzymać znajomość jakby chciał to by to zrobił. Najgorsze są takie trutnie lata to wokoło i nie wiadomo chce ukąsic czy o co mu chodzi. Ja bym się nie nastawiała i w żart takie gadki obracała. 
 

 

 

ale fakt, że raczej sam nie zna terminu urlopu dokładnego. Sama miałam do czynienia z tą firmą i jest skrajnie nie zorganizowana. 

Edytowano przez Szardynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szardynka napisał:

 

 

ale fakt, że raczej sam nie zna terminu urlopu dokładnego. Sama miałam do czynienia z tą firmą i jest skrajnie nie zorganizowana. 

Nie tłumacz go i firma niezorganizowana dla chętnego nic trudnego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marinero napisał:

Zaczyna sobie ukladac  plan bzykanka z toba i zasiega jezyka czy mu to wypali, jak jestes zmotywowana, aby sie z nim kochac a potem dac mu odjechac w sina dal 🙂 i "nie placz kiedy odjade" 🙂

Niepotrzebnie napislas do niego , wbrew radom na Kafe.On to odebral ze lecisz na niego i ze jestes chetna na niezobowiazujacy seks.

Nie napisałam, to z jeszcze ostatniej pogawędki z nim, ale to mnie ciekawi i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

NO! To wiesz juz ze on twoje pisanie odebral jako perspektywe na niezobowiazujacy seks.:) i teraz od ciebie zalezy jak daleko w to wejdziesz.Mam nadziej ze potrafisz stosowac antykoncepcje 🙂 Ojciec "no name" malo ciekawa perspektywa dla dzieciaka 🙂 

A może nie określa się bo mieszka w innym wogóle kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Mam wrazenie ze trafilas na "niebieskiego ptaka" co to to tu! to tam! dziobnie i nigdzie nie zagrzeje miejsca 🙂

Może, ale on był pół roku temu w związku,

chocjaż nie jakimś super długim, ale laska była zaborcza

a tylko jeszcze dodam, że jak o spotkaniu raz napomknął to ja się aż tak do tego nie odniosłam mój błąd. To potem chętnie pisał i ciągnął sam rozmowę ale już nie wspomniał k tym. Sama nie mam pojęcha czemu wtedy tematu nie pociagnelam

Edytowano przez Szardynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marinero napisał:

Mozesz go zaprosic  na zasadzie "poznajmy sie " ..obwachajmy na ile jestesmy kompatybilni ze soba.Nic mu nie obiecuj.Mozesz mu pokazac turystycznie swoja miejscowosc, wypisc kawe, zjesc obiadek i zobaczyc jak sie to rozwinie.W kazdym razie nakresl sobie "otwarty" scenariusz na spotkanie.

W sensie? Jak nakreślić? Po prostu za jakiś czas zaprosić go na luzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marinero napisał:

To jego wersja 🙂 

taki zwiazek na odleglosc to wymaga naparwde bardzo silnej motywacji.Na ogol nie wytrzymuje nawet pol roku jest to naprawde meczace a poza tym aby zwiazek trwal musi byc regularny seks  bo on wciaz od nowa motywuje do wyrzeczen 🙂 

W sumie może i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, marinero napisał:

Zaczynasz sie przeistaczac w kobiete  i podlegac prawom Natury 🙂 To pracuje wewnetrz ciebie i nie masz na to wplywu 🙂 ale radzilbym uwaznie analizowac co sie z toba dzieje bo milosc a raczej natura jest slepa i egoistyczna.Ona chce tylko aby doszlo do zblizenia , skrzyowania genow i poczecia nowego ogniwa w lancuszku zycia.Ludzie sie tu absolutnie nie licza 🙂 

A do tej pory nie byłam kobietą? 😀🤔 Czego ja się tu dowiaduje.

Dobra nie będę już jego tematu rozdmuchiwać napisze za jakiś czas na luzie jak radziłeś i zobaczę co z tego wyjdzie. Jak mówiłeś o jakiejś tylko kawie na luzie to ciężko troche chyba żeby od razu sobie dopowiedział coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×