Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pola09

Zostawił mnie i znalazł sobie inną od razu

Polecane posty

Cześć, byłam z chłopakiem 9 miesiecy, zostawił mnie, po trzech dniach od rozstania zaczal spotykac się z inna a po poltorej miesiąca od zerwania już z nią był. Nie umiem tego przezyc. Nie jestesmy razem i wiem że ma prawo układać sobie zycie z kims innym. Jednak ja tesknie i płacze za nim a on tak szybko się pozbierał. Duzo się klocilismy, krzyczał na mnie, raz nawet mnie mocno popchnął. Nigdzie mnie nie zabierał, nie poznawał z rodzina i znajomymi. Przyjeżdżał tylko do mnie, nie chciał rozmawiac z moimi rodzicami, nie chodziliśmy na spacery, tylko siedzieliśmy w pokoju. Siedzial u mnie do 21, mowil ze jest zmeczony i wracał do domu, jednak z kolegami potrafił siedziec do 4 rano. Nie zabierał mnie na 18 mimo ze miał zaproszenie z osoba towarzysząca. Sama nie wiem czemu za nim tesknie, wydaje mi sie ze dlatego ze jestem samotna i brakuje mi kogos obok. Nie wiem jak mam sobie poradzic😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież z nim byłaś tak samo samotna. Dlaczego tęsknisz za kimś, kto Cię krzywdził? Nie kochasz siebie ?

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci przez conajmniej 4 miesiące nie pakować w nowy związek z braku laku no i nie błagać go aby wrócił. To normalne, że jest Ci przykro, nie uciekaj od tych emocji tylko daj im przeminąć.

Nie porównuj się z jego nowa dziewczyna. Poczekaj i wyciągnij wnioski, abyś na przyszłość się nie oszukiwała. 

Jak facet nie chce spędzać z tobą czasu-nie zależy mu

Jak cie nigdzie nie zabiera (a już zwłaszcza na początku) - nie zależy mu. 

Tak samo jeśli:

-ma gdzieś co pomyślą o nim twoi znajomi, rodzice

-wcale nie chce poznać twoich znajomych, a już broń boże abyś ty jego poznawala

Poczekaj i wiedz, że kiedyś poznasz takiego przy którym nie będziesz się musiała zastanawiać, czy mu zależy. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Bolek napisał:

To chodzi o to że on odszedł i że jest szczęśliwy z inną, chúj z nim i tak go nie lubiła, nie było z nim fajnie. Ale powinien teraz mieć gorzej niż ona a nie lepiej!!!

A może po prostu boli ją odrzucenie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bolek napisał:

To chodzi o to że on odszedł i że jest szczęśliwy z inną, chúj z nim i tak go nie lubiła, nie było z nim fajnie. Ale powinien teraz mieć gorzej niż ona a nie lepiej!!!

Nie.. miał rowniez dobre cechy. Kazdy ma wady i zalety. Napisałam tylko o rzeczach ktore mi się nie podobały, ale były dni gdzie był kochany i troskliwy lecz szybko to przemijalo. Nie chce żeby miał gorzej, po prostu oddałam mu się, olałam znajomych, rodzine, nauke. A on mnje zostawił i znalazł sobie inna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, zwenus napisał:

Przecież z nim byłaś tak samo samotna. Dlaczego tęsknisz za kimś, kto Cię krzywdził? Nie kochasz siebie ?

Nie kocham siebie, mam psychoterapię od roku i pracuje nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×