Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
skwarka

Sekielski Brothers Studio

Polecane posty

Mialy byc filmy dokumentalne, ciekawe i kontrowersyjne reportaze, a tymczasem jest zapchajdziura w postaci jalowych wywiadow o uzaleznieniach i Sunday live w poniedzialek o dupie marynie tak naprawde, bo do tej pory to tylko wywiady o Rydzyku i z tym dziennikarzem z Hiszpani sie udaly, a reszta to naciagane materialy, moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, większość wywiadów jest bardzo wartościowa. Ostatnio był z babką, która jest chirurgiem, albo prawnikiem broniących ludzi wykorzystanych przez księży. To bardzo merytoryczny kanał. 

Edytowano przez Evvita124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, marinero napisał:

Aby rozkrecic takie przedsiewziecie potrzeba kasy a darczyncow za duzo nie ma!  Ja  ich wspieram fiansowo , bez wzgledu na to co robia  bo widze ze ich dzialanosc jest potrzebna i robia pozyteczna robote.Ja jako wspierajacy mam chyba wieksze prawo ich krytykowac niz ty,ktory tylko sie przyglada .

Serio 50 tys miesiecznie (a jeszcze niedawno prawie 60 tys) to malo???! Obie czesci nie mow nikomu to nisko budzetowe produkcje, no ale jak widac sa rozne punkty widzenia 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, skwarka napisał:

Serio 50 tys miesiecznie (a jeszcze niedawno prawie 60 tys) to malo???! Obie czesci nie mow nikomu to nisko budzetowe produkcje, no ale jak widac sa rozne punkty widzenia 😏

Chyba nie masz pojęcia ile kosztuje taka produkcja. To nie niunia z yt, która dostaje darnoszki i robi haul. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×