Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czy mogło dojść do zapłodnienia w 5 dzień miesiączki? Sytuacja wyglądała tak że pare dni temu uprawialiśmy seks. Najpierw przy zakładaniu prezerwatywy chyba dotknął jednym palcem członka a następnie włożył prezerwatywę po chwil wprowadził członka do pochwy. Następnie po wytrysku poza pochwą zmienił prezerwatywę na nową ściągając bardzo uważnie, wytarł ręce w chusteczkę, ale już nie członka i założył ponownie nową. Po 2/3 min znowu wprowadził członka do pochwy. Pytanie czy muszę się bać przez cały miesiąc że mogło dojść do zapłodnienia (moje cykle to 27/28 dni więc według kalendarzyka do dni płodnych miałam jeszcze pełne 3 dni i kilka godzin)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dni płodne masz od razu po miesiączce? Może na komputerze cyklu sprawdzaj, a nie na kalendarzyku. Cyclotest MyWay spraw sobie, bardzo dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny zabezpieczajcie się zawsze mechanicznie. Aby nie mieć problemów, że gumki się skończyły czy coś, warto mieć diafragmę Caya wielokrotnego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czasem podczas okresu też kocham się z facetem, ale to mam kubeczek menstruacyjny beppy cup wtedy, a na codzień te cykle kontroluję, więc to trzeba uważać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szansa na ciąże znikoma, na przyszłość polecam jednak antykoncepcję, ja używam diafragma caya kapturek naszyjkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.07.2021 o 03:40, Olcia06 napisał:

Czy mogło dojść do zapłodnienia w 5 dzień miesiączki? Sytuacja wyglądała tak że pare dni temu uprawialiśmy seks. Najpierw przy zakładaniu prezerwatywy chyba dotknął jednym palcem członka a następnie włożył prezerwatywę po chwil wprowadził członka do pochwy. Następnie po wytrysku poza pochwą zmienił prezerwatywę na nową ściągając bardzo uważnie, wytarł ręce w chusteczkę, ale już nie członka i założył ponownie nową. Po 2/3 min znowu wprowadził członka do pochwy. Pytanie czy muszę się bać przez cały miesiąc że mogło dojść do zapłodnienia (moje cykle to 27/28 dni więc według kalendarzyka do dni płodnych miałam jeszcze pełne 3 dni i kilka godzin)?

O rany, w 5 dniu cyklu to mogłaś nawet bez prezerwatywy z wytryskiem w środku, szkoda mi facetów, którzy tak ciągle w tych gumkach muszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×