Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
WeR@niczka1993

Zostalam ofiarą chorej na borderline

Polecane posty

Hej. 

Wczoraj dowiedzialam się, że osoba którą uwazalam za przyjaciólkę jest chora na border. Najpierw chciala zeswatac mnie z kolegą z pracy. Mowila mi rozne rzeczy, jak to on o mnie jej wypytuje. Ja naiwna zapraszalam go itd. Ona zas opowiadala innym, że glupia jestem że na niego lecę, bo przeciez on taki przystojny... Pozniej ona zwyzywała tego kolegę z pracy od gejów. W sobotę wybralysmy się na imprezę. Poznala mnie z takim Tomkiem. Ukartowala wszystko. Jej mąż mial mnie odwieźć po imprezie. Zrobila wszystko żeby ów Tomek mnie odprowadzil na pociąg. Na peronie zaczął się do mnie dobierac. Opowiadalam o tym w pracy i w gruncie rzeczy chyba dobrze zrobilam, bo osoba która ją bardzo dobrze zna powiedziala mi o jej chorobie. Też wyjasnilam sobie wszystko z tym kolegą z pracy, z którym ona probowala mnie zeswatac. Mowil że zdawal sobie sprawę z tego że kierowalam się jej radami. No ok. Problem w tym że teraz o tym że do niego startowalam huczy cala firma, bo ta kolezanka o tym opowiadala każdemu. Co ja mam zrobic?????? Wstyd mi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×