Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Meria

Kupno pierwszego mieszkania

Polecane posty

Czy kupowaliście już kiedyś własne mieszkanie? Najlepiej szukać bezpośrednio czy przez pośrednika? Szukam rady, bo nigdy wcześniej nie kupowałam mieszkania nie wiem jak się za to zabrać. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braliśmy przez pośrednika. Jest to o tyle fajne, że masz wszystko podstawione pod nos, ale spodziewaj się że raczej nie wynegocjują niższej ceny + biorą kilka tysiecy prowizji dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo czasu, to poszukaj czegoś sama. Ale jeśli cenisz swój czas i masz inne rzeczy do roboty, to lepiej zgłoś się do jakiegoś pośrednika, który pokaże ci oferty odpowiadające twoim potrzebom. Inaczej będziesz szukać i szukać, oglądać i oglądać, a nie ma pewności że znajdziesz to, to ci odpowiada. Pośrednik zaproponuje ci oferty dopasowane do twoich wymogów, dlatego już na starcie zaoszczędzisz czas. W dodatku dobierze te propozycje pod twój budżet. Osobiście mogę polecić Krupa Nieruchomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny mieszkań ostatnio tak poszybowały w górę więc zastanawiamy się czy nie lepiej wybudować mały dom. Ciekawe projekty ma Gamebodom co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×